Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор :-) ()
Публикувано23.05.00 23:29



Бе и аз се чудя къв е проблема, ма ако бяха атакували в пон. сутрин, щеше да няма web.dir.bg 2 вместо 4 дена. Знам обаче кой е виновен за това.

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор r1dler ()
Публикувано23.05.00 23:32



ama w sybota i nedelia tia serveri nikoi li ne gi naglejda? ne mi kazwai. ako e wiarno shte se postaraia da ne ti powiarwam::)

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор r1dler ()
Публикувано23.05.00 23:36



pyk i ako ne se lyja dir.bg e po mashini na Spectrum Net a g-n P. Shtinkov mai jivee pred tiah.

Тема enoughнови [re: r1dler]  
Автор Jorko ()
Публикувано23.05.00 23:44



Dobre de, vseki vika deca, ta deca, ta tapaci, keleshi i t.n., da ne izbroiavam. Ami ia mi kajete tezi deca i t.n. kak sa uspeli da nadhitriat "iztuknatia" i velik i t.n. admin na dir-a? Aaa? Mogat li deca da napraviat tova? Mai ne! Ili ako sa deca to IQ ime sus stepenen pokazatel po-goliam ot 1-ica

Тема enoughнови [re: Jorko]  
Автор Khala ()
Публикувано24.05.00 00:01



Ne znam kak tochno sa hacknali dir.bg, no po princip e mnogo trudno admina da e edna krachka pred hackera. Taka che hack-a ne e absoliutnoto dokazatelstvo za umenie. Moje da sa poznali na ryka parolata na root-a. :) Umenieto beshe pokazano sled ogrmono motaene po opraviane na mashina do koiato adminite bi triabvalo da ima fizicheski dostyp. Mi basi ako ne mogat da zakachat harda niakyde i da mu smeniat parolata na root, da go metnat prez prozoreca, da slojat nov hard i da vyzstanoviavat ot backup. :) No ne e e v tva vyprosa. Viarno mojeshe da se napravi po-bezbolezneno za userite. Mojeshe da im izkarva popup. Mojeshe da pratiat e-mail na admina bez da probvat na praktika tva koeto sa napravili. No smisyla e v tova obiknovenite useri da razberat kolko sa uiazvimi i da iziskvat po-kachestvena rabota ot siteovete kato dir.bg. Da ima konkurencia i da se vidi koi go moje i koi ne. Az samia sym siguren che razbiram mnogo po-malko ot horata v dir.bg ama az i zatva ne sym se hvanal da hostvam stranici. Viarno che po-lesno se rushi otkolkoto se syzdava. Ama koito iska da syzdava i da ima reputacia na dobyr maistor i da vzima pari za tova, neka e naistina dobyr i da moje da se pazi ot tezi koito razrushavat.

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор :-( ()
Публикувано24.05.00 20:07



А! Малко късно отворих тази тема. Изказах вече мнение по въпросите тук още преди да ги прочета в Защо пречите на dir.bg?

Тема not enough !нови [re: LeoS]  
Автор 0nl1n3ґh0rr0r ()
Публикувано01.06.00 02:31



ae stiga s tia komplexi i psuvni che pochna da mi pisva!!! i dvete strani sa pravi, no opredeleno ednata (sysadmini-te) ne iskat, a i mai ne mogat da izvlekat nikakva polza ot eventualnata symbiosa...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.