Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Media might be protected  
Автор space222 (непознат)
Публикувано26.05.15 15:06



като се опитам да свалям видео от youtube ми излиза съобщение "Media might be protected" Наистина ли има защита против сваляне и може ли да се заобиколи?
Или някоя програма която преодолява тези защити?
Благодаря



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: space222]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано27.05.15 07:30



На мене пък не ми излизат тези буквички , дето на тебе ти излизат.

Ако беше дал по-подробна информация...Знам ли?



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: BatiGogo]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано29.05.15 01:58



Не на всички видеа . Повечето мога да ги свалям без проблем , но на някои ми излиза това. Но както и да е. Намерих един сайт през който мога да ги тегля тези проблемни видеа, за които ставаше въпрос.

Но искам да питам нещо друго. Имам един лицензиран диск с филм. Искам да го посъкратя и да го превърна в къс клип удобен за гледане набързо. Обаче файловете от диска не се видими за импортиране във видео-програмата ми (работя с Sony Vegas) Предполагам диска има защита, но през експлорера файловете се виждат и са с разширение .VOB Накакви идеи какво може да се направи?

Редактирано от space222 на 29.05.15 02:08.



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: space222]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано29.05.15 06:54



https://www.google.bg/search?q=vob+converter&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=v-JnVZKyNoX3UqK1gcAI#q=vob+converter+free



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: BatiGogo]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано29.05.15 21:37



Благодаря за конвъртера !
Обаче явно файловете имат някакви защити.
Като ги конвертирам ми излизат по време същите големини файлове,
но показват черен екран и никакъв звук. Излиза само предговора който явно не е защитен.
Някаква идея как да се справя с това?



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: space222]  
Автор BatiGogo ()
Публикувано30.05.15 08:44



Как да ти кажа? Ако можех някак си да имам диска на моя комп..И да го видя със собствените си очи какво показва на телевизора....
Това което знам от баба си е, че защитите които се правят са много и разнообразни. От там и програмите дето ги пробиват са много и разнообразни...
Как точно е при тебе - не знам.



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: BatiGogo]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано30.05.15 14:42



Ясно. Благодаря все пак



Тема Re: "Media might be protectedнови [re: space222]  
Автор croesus (!)
Публикувано26.06.15 03:37



Не знам какви са ти техническите възможности, но ако разбираш от програмиране можеш да подадеш заявка към страницата на ЮТ с хедъри, в които да се указва, че браузъра ти е IE 4 и си с OS WinNT някоя стара версия. Тъй като няма флаш за тях ЮТ ти предлага линк за даунлоуд на видеото в различни формати, както и 4 скрийншота от него. С този "хак" съм написал доста скрейпъри за ЮТ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.