Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сериозно питане  
Авторпocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 23:35



Спецове, проблемът е следният. Фирмата която поддържа сайта ми, нещо в последно време се ебава и последните 3-4 дни сайта ми,а и не само моя,не работи-мисля че не са платили на фирмата която държи сървърите. Въпросът ми е-може ли по някакъв начин да си разбера паролата-разбира се за тази услуга ще си платя,ако някой се заема и ми я намери, аз после естествено ще си плащам страницата директно на фирмата за да ми работи. Аз ще се опитам пшрез седмицата да открия хората държащи правата ми за страницата,но исках да съм застрахован-ако не ги открия или започнат да ми излизат с номера,да мога да си възстановя сайта.



Тема Сериозен отговорнови [re: пocтpaдaл]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано09.03.08 02:33



Е ти като поръчва страницата, че и плаща, не се ли сети да искаш име, парола, е-майл и прочее? Все едно да си купиш апартамент, ама да не ти дадат ключовете.
Това с разбиването на паролата го забрави, ако ти е чиста работата



Тема Re: Сериозен отговорнови [re: AliBabach]  
Авторali (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 17:51



Това че си модератор съвсем не значи че трябва да даваш мнение задължително на всяка тема,особено като си неподготвен.Модератор ,не означава ментор нали





Тема Re: Сериозен отговорнови [re: ali]  
Авторdolar (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 19:08



а ти като задаваш въпроси тук, трябва да бъдеш задължително подготвен за всякакви отговори. Това, че задаваш въпроса си по този начин, не означава, че си искрен, нали





Тема Re: Сериозен отговорнови [re: dolar]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.03.08 11:24



А това, че и двамата са нерегистрирани не ги прави една и съща личност





"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Re: Сериозен отговорнови [re: The Fallen Angel]  
Авторdolar (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 18:20



прав си, изглежда са една и съща личност,ама той си мисли, че ние не знаем






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.