Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 04.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фирмено разузнаване  
АвторGov (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 08:39



Давайте идеи.
Трябва да намеря информация за субект /или субекти/. В какви дружества, фирми и т.н. участват, с какви дялове и въобще - максимално подробности.
Дакси май има подобна функция, обаче се плаща, а аз не ща да плащам преди да видя резултатите дали ми вършат работа.

Ако имате метод - споделяйте.

п.п. Няма АБСОЛЮТНО нищо незаконно в това !!! Във всяка бяла държава можеш да направиш такава справка за секунди през интернет. Започнаха и в БГ да правят търговски регистър, но срока е 3 години /?!?!/. За три години държавата ни може да я няма.



Тема Re: Фирмено разузнаваненови [re: Gov]  
Авторimagination (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 12:39



Аз невиждам нищо незаконно в това да се плаща :) А от друга страна има ли нужда да си правя труда да проверявам някакъв субект /или субекти/, след като незнам накрая дали ще ми платят ?
С най-добри чувства,
Константин.
пс. въпроса е риторичен, няма смисъл да отговаряш ;)



Тема Хехе :-)нови [re: imagination]  
АвторGov (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:15



Ама да, хубаво е да се плаща .
Ама не измряха ли будалите, че има още тарикати



Поговорка е това - да и се отговаря е нелепо

п.п. 20 кинта ми струва Дакси за да си свърша работата. Нали се сещаш, че ако съм чак на такъв зор ще пия 5 бири по малко и ще щракам с пръсти



Тема щтракане с пръстинови [re: Gov]  
Авторimagination (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:59



За 20 кинта ли нахортува толкова празни приказки ?
Вземи пий 2 бири и несе захващай с неща, които не разбираш :)
Иначе "злите езици" говорят, че на сайта на агенцията по вписванията излизала конфеденциална информация :) Търсенето не работи, но има много други начини.



Тема Търсенето си работинови [re: imagination]  
АвторGov (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 16:26



Работи си и още как , ама трябва малко да се порови човек


Проблема там е, че пълната фирмена информация ще я има след 3 години.



Тема Re: Фирмено разузнаваненови [re: Gov]  
Автор alexi (_)
Публикувано25.04.08 22:42



www.ciela.net
може да си платиш с SMS, няма да е 20 лева, плаща се за часове. Ако си пъргав за 1-2-3 часа ще си свършиш работата за 1-2 бири ;-)

Ако искаш кажи 1-2 фирми и ще ти пиша каквото имам за тях, но не мога да ти кажа от къде....

Простотията и зелената боя никога не свършват... (и не само в армията)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.