Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема Откраднаха ми пощатанови  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 10:49



Някой ми направи номер с пощата. Преди няколко дена се опитах да вляза и не стана. Обаче влязох през тайния въпрос. После погледнах историята на влизанията и видях, че някой е влизал и ми е сменил паролата пак през тайния въпрос. Сега му имам IP то.
Мога ли да разбера точно кой е човека?



Тема Re: Откраднаха ми пощатанови [re: Питaщ]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано18.02.08 11:20



Ако е аджамия, единственото което можеш да разбереш е, кой доставчик ползва.
Но надали на добра воля, доставчика на злосторника ще сподели с теб информация чие е това IP.



Тема Re: Откраднаха ми пощатанови [re: AliBabach]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 11:35



Ами тука един познат дето ги разбира много повече от мен се опита да разбере кой е човека, но каза че IP адреса е е бил от голяма локална мрежа и най-вероятно всеки път като човека излиза в интернет излиза с различен адрес така че просто нямало начин да се разбере кой е даже и ако администраторите на мрежата в която е човека решат да ми помогнат - така ли е?



Тема Re: Откраднаха ми пощатанови [re: Питaщ]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано18.02.08 23:22



ако ще 1000 човека да са в локална мрежа, ако администратора пази LOG файловете, може да ти каже кой е бил.



Тема Re: Откраднаха ми пощата [re: Питaщ]  
Автор hose (dao)
Публикувано20.02.08 16:39



и аз имам подобен проблем - и питане
току що някой се е опитал да ми хакне пощата - точно чрез тайния въпрос - но не е успял - разбрах че е опитал защото пощата беше блокирала автоматично - мярка за защита - браво на тях
какво мога да разбера по ИП-то което е - 195.230.10.64
благодаря



Тема Re: Откраднаха ми пощатанови [re: hose]  
Автор hose (dao)
Публикувано20.02.08 17:04



оправих се - т.е. намерих доставчика, който каза че ще провери, но е било от някаква голяма мрежа - интернет кафе май с безжична...
майната им






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.