Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пак за ICQ  
Автордeмeнция (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 09:00



Здарейте. Имам следният проблем - на домашниа ми комп имам нет то няколкко години и бог знае защто съм дала в ICQ- то да се логвам автоматично. И сега, когато имам нет и в работата не мога да ползвам ICQ защото паролата която помня не става и не става. Не мога да си спомня какво съм въвела и това си е. Препоръчаха ми една програмка - Астерикс но и с нея нищо не стана. ICQ ми е 5.1. Има ли начин да видя какво се крие под тъпите звездички? :)



Тема Re: пак за ICQнови [re: дeмeнция]  
АвторlCQ User (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 08:47



Днес ако ми остане малко време ще потърся програмчето /дето ти открива звездичките/. Просто нямам спомен като име и къде съм я архивирал.



Тема Re: пак за ICQнови [re: lCQ User]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано01.02.08 23:16



Мамка му, имам същия шибан проблем!!!



Току-що инсталирах нов КИП и ми затри запаметената парола, която не си бях направил труда да запомня/запиша. Пробвах опцията за забравена парола на сайта на айсикю, но там ми показаха среден пръст и на двата мейла, които някога съм ползвал (с какъв ли мейл съм се регистрирал...??).

КИПът ми на работа е старият все още... Та едничката ми надежда е програмата, която показва какво има под звездичките.

Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Тема Re: пак за ICQнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторva54ma (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 01:37



Пробвай с тази - SnadBoy's Revelation.
Ако не си работил с нея - вземаш колелцето с кръстчето в него и го слагаш върху звездичките.Ако има нещо зад звездичките ще го покаже .
Ето ти адрес:





Тема Re: пак за ICQнови [re: va54ma]  
Автор JustDance (тотален)
Публикувано02.02.08 09:57



Не стана с нея ...

Имам спомен за програмче с иконка - жълто ключе.
На 98 работеше перфектно.
Само да открия къде съм я забутал.

Тотален денс ето тук



Тема Re: пак за ICQнови [re: JustDance]  
Авторxakepa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 08:32



имало е слу4аи при които след 5-6м неизползване на иця потребителят се изтрива от базата данни



Тема Re: пак за ICQнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано09.02.08 13:32



К'ъв ти е проблема ? Значи в бачкането имаш работещ (логващ се ) КИП ?


Ами смени си пасс-а с нов, запомни го, на "новия" КИП на другото ПъЦъ го напиши същия и си готов

Чук, канап и тел


Тема Re: пак за ICQнови [re: Recycler]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано10.02.08 18:40



Не четеш - не си знам паролата и затова не мога да я сменя. Програмата за показване на звездичките не работи при КИП, щото той няма звездички, а сиви неактивни точки. Направо не знам какво ще правя - все някога ще ми се наложи да я напиша шибаната парола...



Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Тема май се правиш на поредниянови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано10.02.08 21:08



Умник, дето си 'забравил' паролата
Първо - надали ползваш 100 различни пароли, та чак на нещо дето употребяваш ежедневно да я забравиш
Второ - дори да не помниш каква поща си задал при регистрацията, влизайки в настройките на профила си в QIP или ICQ ти пише каква поща си задал ако ще преди 10 години да си го регистрирал номера, и тогава е повече от елементарно, драги, да си пратиш забравената парола, ако изобщо това ти е целта.



Тема Re: пак за ICQ [re: дeмeнция]  
Автор Heykия (член)
Публикувано10.02.08 22:14



Ако си с българското КЮ, значи паролата ти е същата като на пощата ти в www.abv.bg
Остана да кажеш, че и нея не помниш....
Пък ако беше минал на QIP (като мене например) - е те там има една кутийка и като цъкнеш на нея и ти показва паролата. (ама КЮ та КЮ.... Осрано АБВ отвсякъде...)
В крайна сметка всеки сам си кове бъдещето (както беше казал некой мислител)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.