Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хакери,Кракери???  
Автор GeTsAtAa (HaCkErAa)
Публикувано04.01.08 00:51



Ако наистина сте хакери и кракери, дали някой от вас може да ми препоръча програма с която мога да виждам PHP код? Можете ли?

HaCkErS FoReVeR

Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: GeTsAtAa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 18:30



Можем, можем, ама първо ти да ни светнеш малко повече за оня файл с потребителите и паролите дето го има във всички сайтове правени през РНР...



Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: GeTsAtAa]  
Авторkoд (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 20:20



търси GetPhpCode в мулето и гуглето



Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: GeTsAtAa]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано04.01.08 23:14



Ако ти е на диска, PHP код можеш да 'видиш', гледачо, дори с Notepad.
Akо е на сървър, до който нямаш достъп - само с кристалното кълбо на кварталната магьосница, хакерю
Но само ми обясни на мен, неукия, какво общо има гледането на който и да е файл или анимационен филм, с хакери и кракери?
Забавлявай се там с Кратун Нетуорк, а като порастнеш - почни да четеш, вместо да задаваш пилешки въпроси.

Редактирано от AliBabach на 04.01.08 23:16.



Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: Гoшo]  
Автор GeTsAtAa (HaCkErAa)
Публикувано05.01.08 10:53



"Можем, можем, ама първо ти да ни светнеш малко повече за оня файл с потребителите и паролите дето го има във всички сайтове правени през РНР..."
Абе ти нялакъв проблем ли имаш; тогава почти не разбирах от PHP; но пак нали се записват в датабазата; вярно от там доста трудно ще разбереш каквото и да било ама се пак си седи там



HaCkErS FoReVeR

Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: AliBabach]  
Автор GeTsAtAa (HaCkErAa)
Публикувано05.01.08 15:07



не ми е на диска

HaCkErS FoReVeR

Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: AliBabach]  
АвторHiddenLife (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 10:38



Али,ти ставаш все по-цветущ в "поученията" и укорите си


Недей така бе,човек... това е обществен форум,с напълно свободен достъп от всеки желаещ! Не е Тайно Хакерско Братство,че да пазиш така зорко Познанието



Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: HiddenLife]  
Автор GeTsAtAa (непознат )
Публикувано28.06.08 12:06



Първо - Не съм малък! Тогава не се занимавах много усилено с програмиране и т.н. а само с HTML, JavaScript, и др.!
Второ - Дори немога да си спомня защо съм искал да видя PHP кода на непомня коя страница!
Трето - Вече знам 2 начина за преглеждане на PHP, КОИТО НЕ ВКЛЮЧВАТ ДА ГЛЕДАМ ПРЕЗ КЪЛБО!
Ти може да се правиш че разбираш, но щом си мислиш че е невъзможно явно просто се правиш че знаеш нещо...
Ако ти е интересно как да видиш PHP код ето ти 2-та ми начина:
Има една много хубава хакерска линукс програма и има още много хубава пак линукс програма, която не ти показва кода направо а просто разбива паролата на FTP сървъра и то много бързо!
Надявам се да си затваряш устата малко повече "хакерю - новак"



Тема Re: Хакери,Кракери???нови [re: GeTsAtAa]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано23.07.08 19:54



пфф...
Аз мога да имам инсталиран Апач и без ФТП сървър...
Как ще стигнеш до PHP кода тогава?

Това което ти казва Али баба си е истината:
При теб пристигат данни които са минали през интерпретатор на пхп, и е само крайният резултат от скрипта, който "плюе" хтмл в стандартният изход на интерпретатора.

---
Its nice to be important, but its more important to be nice.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.