Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: каква среда ти е нужна?нови [re: por4e2]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано28.12.07 22:34



1. пише се Windows, по нашенски Уиндоус. Не знам защо селските хакерчета много обичат да пишат 'линдолс'
2. Явно че дори не си свалил програмата да я погледнеш, 'разбирачо'
3. Като не знаеш за какво става дума и не си в час - не давай акъл, щото после е смешно оправданието "Все пак аз не съм кой знае къв разбирач да разбивам всекви защити,"



Тема Моля ви, само не започвайте да се каратенови [re: нoвak]  
Автор Mr Nick (непознат )
Публикувано30.12.07 14:41



по моята тема.

Програмата работи и с 98, и с ХР. Ако нещо не тръгва, кажете - ще пратя друга версия. Програмата не се ъпгрейдва, праща се пълна версия. Но само след заплащане. Хардуер не е нужен, за да заработи софтуера. Мисля, че само той е достатъчен.

Ако можете, помогнете. Или пък ми посочете други места, където да питам. Това също ще е помощ.

Благодаря!

Р.С. Напомням, че първият линк е сгрешен. Посочил съм верния, който работи.
Ето го още веднъж :

Редактирано от Mr Nick на 30.12.07 14:48.



Тема Re: каква среда ти е нужна?нови [re: AliBabach]  
Авторofftopic (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 19:15



вариантите са два:
=щом са от село значи са стари следователно помнят младежките години на Линукса когато се ползваха емулатори за да се използват програми и драйвери писани за Уиндоус така че и и разнитему там "хакерчета" да се хвалят че ползват ОС за познавачи,апропо Линдоус от емулатор порасна до операционна система;
=четат вестници в които господа журналистите твардят че Линукс е неудобен а Уиндоус несигурен затова тече процес на конвергенциа чиито краен резултат ще е нова ОС именувана Линдоус;





Тема Re: каква среда ти е нужна?нови [re: offtopic]  
Автор mdk_bg (Mandriva user)
Публикувано31.12.07 13:38



Ако са пернишки хакерчета, то това иде от специфичното за областта произношение.

Щом се пише "Линукс", а се произнася "Уинукс", то напълно логично е това което се чува като "Уиндоус", да се пише като "Линдоус".

There are a million ways to ask the same question, and a million ways to answer it.


Тема Re: Моля ви, само не започвайте да се каратенови [re: Mr Nick]  
АвторCeлckoXakepчe (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 20:22



>> "Програмата не се ъпгрейдва, праща се пълна версия. Но само след заплащане. Хардуер не е нужен, за да заработи софтуера. Мисля, че само той е достатъчен."

След като програмата ти работи не разбирам какъв е проблема???!



Тема Re: може ли някой да ми помогне?нови [re: нoвak]  
АвторCeлckoXakepчe (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 19:22



При мен програмата ти не ще да тръгне. При опит да я стартирам ми извежда следнoто съобщение:

Error Starting Program, A required .DLL file, IBFS32.DLL, was not found.

Какъв е тоя файл IBFS32.DLL, за какво е необходим и отгде може да се вземе? Какъв е официалния сайт на производителя на тази програма (ако има такъв)?



Тема Re: може ли някой да ми помогне?нови [re: нoвak]  
АвторCeлckoXakepчe (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 19:25



И какви са ограниченията на демо-версията спрямо пълната, тоест какво може да се прави с пълната версия, което с демо-версията не може?



Тема Да, наистина не работи самостоятелно.нови [re: CeлckoXakepчe]  
Автор Mr Nick (непознат )
Публикувано03.01.08 14:55



Ето, давам ти линка към целия архив(не е много голям):



разликата е, че демо версията само чете чиповете. Пълната версия ги програмира, и най-важното, очаква се да може да премахва или променя паролите.



Тема Re: Да, наистина не работи самостоятелно.нови [re: Mr Nick]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано04.01.08 00:43



За мен това е някаква яка пребавка, да вземат парите на баламурниците.
Да чете чипове и баба знае.
А ти за пореден път не казваш каква е защитата - Номер, хардуерен ключ или поръсване със светена вода.



Тема Re: да, възможно е и регистрираната версиянови [re: AliBabach]  
Автор Mr Nick (непознат )
Публикувано04.01.08 16:15



да не прави това, което очаквам. И затова не искам да им я закупя. Освен, че не ми се дават пари, разбира се.

Иначе, тази версия не се манипулира по никакъв начин. След евентуално плащане изпращат пълна, работеща версия. Няма ключове, няма регистрации, няма нищо подобно. Просто изпращат пълната версия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.