Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хакерски трикове?  
АвторУчeниk (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 17:04



Здравейте!
Някой ще ми прати ли линкове с хакерски трикове?

Благодаря Ви предварително!



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Авторvarissssss (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 17:35



абре, Иване, я бегай да си учиш уроците за утре





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Автор559 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 12:22



те тези тука само се пишат хакери, ама нищо не хакват, ако някой пита нещо за хакване го обиждат ... абе трагедия. не питаш на правилното място.



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: 559]  
Автор56O (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 15:11



и кое е толква коректното, в това, което питат? Ясно е с каква цел се пита-да се хакне чужд компютър



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано07.10.07 16:02



Първо това трябва да прочетеш:





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор GeTsAtAa (HaCkErAa)
Публикувано29.11.07 19:30



Майко мн сте зле; ама аз обичам да подпомагам за развитието на БГ хакерите; ОЛЕ

; Абе аз преди нищо не знаех, качих си интернет, седях само пред гуугъл, и за 3 месеца станах мн добър; пробвай кат мене, ЕФЕКТИВНО Е!!!

HaCkErS FoReVeR

Тема Re: хакерски трикове?нови [re: GeTsAtAa]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:15



Като си толкова добър, можеш ли да ми отвориш една поща? Да предположим, че ми е жизненоважно. Това е сериозно.



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: пak aз]  
Авторйo-йo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:39



ади бегай бре. Жизнено важно му било, дрън, дрън. Жизнено важно ти е любопитството, с което от месеци се мъчиш да се домогнеш до чужда поща, и всеки път.......... с различни никове.



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: йo-йo]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 19:24



За първи път пиша в този форум....сигурно ме бъркаш с някой, но както и да е. Ако ти знаеш, че в тази поща се разпространяват неща, които ти тровят живота нататък, какво ще направиш? Както и да е. Няма да те убеждавам.



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: пak aз]  
Автор Volkano v.6 (де`еба)
Публикувано14.12.07 19:54



Аз лично бих се опитал да намеря решение на проблема (или да поговоря с причинителя) - пощата сама по себе си е само средство, тя не ти е виновна по-никакъв начин (и да и посегнеш успешно, това едва ли ще ти реши проблемите).





Тема като ти е ЖИЗНЕНОВАЖНОнови [re: пak aз]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано14.12.07 21:23



приготви 2 000 EURO и се обади



Тема Re: като ти е ЖИЗНЕНОВАЖНОнови [re: AliBabach]  
АвторПишмaн Xakep (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 22:50



И 20 000 евро да са - сори мен, но добре конфигурирана поща не можеш да `отвориш` докато си жив





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: 559]  
Автор bv34 (nqkoga)
Публикувано16.12.07 18:08



Да...това са тълпа от псевдокомпютърджии,които само си придават важност!!
Аз исках да се запозная с някой,който наистина е на "ти " с тая материя,защото нямам времето нито пък парите за един компютърен дълъг курс-е,разбира се,това,което ме интересуваше,щях да заплатя в рамките на 2-3 урока...те ме наругаха,след което модератора ми заключи темата и накрая изобщо я махнаха...само защото решиха,че искам да "краквам" нечия поща...:((
ами то кучето бяга от опашката си ...мани..не се занимавай с тия тук..изобщо не са сериозни!

те са ментета!!

Познавах "ХАКЕР,КРАКЕР"-ИСТИНСКИ,който много неща ми беше показал,но колкото повече навлизаш в материята разбираш,че тя е необятна...за съжаление,него го няма вече..
та според мен тоя клуб е абсолютно безполезен и трябва да се затвори..нищо интересно не съм срещал тук!

Minaloto thastie e dneshnata skrub!


Тема Re: хакерски трикове?нови [re: bv34]  
Авторdolar (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 19:25



щом смяташ, че клуба е безполезен, не ти решаваш дали да се затвори.Много е просто-забравяш да влизаш тук, и готово, въпроса е решен! Между другото, ментетата постъпват точно по начина, по който действаш и ти-интелигентно !Тогава, кой в случая е ментето?



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: dolar]  
Автор bv34 (nqkoga)
Публикувано16.12.07 20:40



Ти ,разбира се си ментето и си го знаеш



ЕДИН ПРОБИТ ДОЛАР!!!

А в случая отговорих на въпросния ваш почитател,да забрави и той като мен да влиза в клуба и да чете блудкажите ви!

Minaloto thastie e dneshnata skrub!

Тема Re: хакерски трикове?нови [re: bv34]  
Авторdolar (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 12:29



е, не аз съм тръгнал да търся начини да се домогвам до чужд компютър, а съответно оттам и да се намъкна в чужда поща. А дали пробит или не толкова, все пак върши работа





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: bv34]  
Авторcтapokyчe (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 12:54



В отговор на:

Познавах "ХАКЕР,КРАКЕР"-ИСТИНСКИ,който много неща ми беше показал,но колкото повече навлизаш в материята разбираш,че тя е необятна...за съжаление,него го няма вече..



Какво стана с него? Да не го застреляха докато се опитваше да "влезе" някъде?



Тема Благодаря, научих че хакеритенови [re: bv34]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано17.12.07 14:29



са тези, дето показват на мързеливите как да си пускат компютъра, щото те видите ли, нямали време да четат а им било жизненоважно.
Запиши курсове за пилот, после хвани някой да ти обясни на 2 кафета как се кара самолета и си готов.
После пробвай същото с танк, валяк и космически кораб.





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: cтapokyчe]  
Автор bv34 (nqkoga)
Публикувано17.12.07 20:04



Тъпо!
Да си чувал,че хоарата дори и хакери,кракери и т.н. дори и да са ментета все някога умират??
е,този човек не е на нашия свят-нелепо,но е така....(
А твоят въпрос с кичозен привкус наистина показва,че вие сте си простички ментета без елементарно възпитание!

Minaloto thastie e dneshnata skrub!


Тема Re: Благодаря, научих че хакеритенови [re: AliBabach]  
Автор bv34 (nqkoga)
Публикувано17.12.07 20:06



Благодаря за съвета-не пия кафе!
Не приемам съвети от хора без душа!

Minaloto thastie e dneshnata skrub!


Тема Re: Благодаря, научих че хакеритенови [re: bv34]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано18.12.07 01:34



могат да ти помогнат.



Тема Re: Благодаря, научих че хакеритенови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор bv34 (nqkoga)
Публикувано18.12.07 14:56



Благодаря,там мисля,че ще помагат първо на теби сродните ти...а на мен просто ще ми се усмихнат и ще ми кажат:
"Благодарим Ви,че го доведохте ,неговото компулсивно разстройство е особено опасно ,а и той е наш стар пациент!"



Minaloto thastie e dneshnata skrub!

Тема Re: Благодаря, научих че хакеритенови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор jorkofmi (maniac)
Публикувано23.12.07 20:37



пфффффф аахахахахах





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Авторivoib (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 10:38



Четене му е майката.Има един руски сайт,няма да ти го казвам кой е-сам си го открии.Та там ще намериш интересни неща дето те интересуват.И колегите са прави че през уиндоус става трудно.Ползвай линукс или друга операционна система с отворен код.Също така по торент тракерите можеш да откриеш и да си свалиш ,,Все для хакера",торент че което да ти бъде отправна точка за твоите занимания.Имай на предвид че всичко това е малко или много незаконно.



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Авторnikolaj8O (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 09:39



то е ясно че тук хакери няма, само комплексари които си мислят че скрити зад монитора ще успеят да излъжат за нещо което в реалния живот не могат... щото е очевидно....

а защо няма хакери ли? ами защото тук единствените въпроси са на дечурлига дето гаджето му го е зарязало и сега го гложди заради кой... или пък иска хакната програма която още не е разбрал за какво точно служи... засрамете се малко, ако това са ви жизненоважните неща не знам как ще се справите с истинския живот когато тати спре финансите направо не ви виждам



Тема Re: Тук няма хакеринови [re: nikolaj8O]  
Авторime_siad_K (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 11:00



Тука няма никви хакери , само се правят на дръж ми шапката





Тема Re: Тук няма хакеринови [re: ime_siad_K]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано19.01.08 11:36



и ти държиш ли им я?



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
АвторHiddenLife (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 10:28



Какви точно трикове искаш да научиш?
И предпочиташ наистина ли да научиш нещо по материята или само триковете те интересуват? Пиши си спокойно,не се притеснявай от нападките на другите,те си го правят по традиция





Тема Re: хакерски трикове?нови [re: Учeниk]  
Авторva54ma (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 02:36



Ако все още те интересува и знаеш малко руски,я посети хей това сайтче.



Там ще намериш това,което те интересува.Но ако искаш да изпиташ удоволствие от самото действие,че си проникнал в чужда система,а не от това,че си напакостил на някой,като си му заразил компютъра или си му изтрил Windows-а ,което е простотия на ента степен плюс две,ти е необходима подходяща литература и яко четене.
Само с линкове и трикове се остава на ниво вредител!



Тема Re: хакерски трикове?нови [re: va54ma]  
Автор KiberZlo (непознат )
Публикувано29.05.08 06:09



Не се учи да хакваш хаквай за да се учиш.
Никаква жалост




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.