Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе.....българи!нови  
Автор tzarski_1 (непознат)
Публикувано15.09.07 01:10



Защо българите сме такива?Така се случи че доста пътувах през последните 5 години!Последната учих в Украйна гр.Лвов!Имах контакти с много чужденци(араби,негри,поляци)!Всички те, ако нещо се случеше с някои от сънародниците им ставаха събираха се,колкото и да са разпръснати и решаваха проблема!Там имаше една група от 70 българи различни курсове и специалности(аз уча медицина)!И всеки гледаше да прицака и преебе другия!Не само че не си помагахме но си и пречехме!
Та думата ми е че българите сме такова проклето и завистливо племе че не ми се говори!

Имах проблем с една поща и просто помолих за помощ или някакъв съвет!Темата седи още Помощ с поща в gbg.bg!Иведнага се почна с съмненията и клетвите по мои адрес(какъв съм бил и тн!)!

То не беше чикиджия,навлек и какво ли не!
Верно че има и такива но защо трябва всички да влизаме под общ знаменател!Може някои наистина да има проблем!Ми довери се малко и помогни!То ако е решил да прави глупости ще ги направи без много да пита!Защо е това подозрение,защо е тази злоба към другия!Уж форумите са да си помагаме един на друг!Незнам!Не ми е ясно!
Но после се замислих че това си ни е вродено!Заради това са всичките ни беди!Не е важно аз да съм добре,важно е на Вуте да му е зле!

И този AliBabach, абе кой си ти та да съдиш хората бе ей!Виж за какво става въпрос!Поговори с човека!И чак тогава дайнякаква оценка!И като имаш някакво разрешение на въпроса,ми дай го,а не питай!Нали за това моля!


И ако някои все пак може да помогне с нещо да прочете за какво става на въпрос от въпросната тема и да пише!Правете каквото сметнете за нужно!

Благодаря ви и ако всичко е ок ще черпя!

Редактирано от tzarski_1 на 15.09.07 01:16.



Тема Re: Абе.....селоооо! [re: tzarski_1]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано15.09.07 03:35



ДОбре бе, проблемния, ето ти телефона:02/960 31 98, това е поддръжката на Abv.bg, Gbg.Bg и прочее.
Като си ЧЕСТЕН обади се, кажи им кой си, кажи си данните и ще ти възстановят паролата.
Обаче, нееееееееее, ние сме забравили всичко, дори как се казваме, но много ни бива да пускаме теми и да клеветим ЗАКОННО избраният МОДЕРАТОР!!!
Но не смееш да се обадиш, нали!!! И защо ли?
Да те светна ли, драги, че според сега действащият Наказателен Кодекс, Чл. 171.
ал.3 Който чрез използуване на специални технически средства противозаконно узнае неадресирано до него съобщение, предадено по телефон, телеграф, чрез компютърна мрежа или по друго далекосъобщително средство, се наказва с лишаване от свобода до две години.
(4) (Нова - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Когато деянието по ал. 3 е извършено с користна цел или са причинени значителни вреди, наказанието е лишаване от свобода до три години и глоба до пет хиляди лева.

Ta ти като подстрекател ги отнасяш, като куцо пиле домат.



Интересно ми е, драги на какво се крепи наглостта ти, упоритостта ти и още по-плоските ти лъжи?

Може да съм прост модератор, но все пак имам достъп до IP адреса ти, ако продължаваш в същият дух - ще бъда принуден да информирам доставчика ти.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от AliBabach на 15.09.07 03:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от AliBabach на 15.09.07 03:40.



Тема Re: Абе.....българи!нови [re: tzarski_1]  
Авторkoshiko (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 11:37



верно е, доктор си, като гледаш да излекуваш чужда поща, търсейки всекви начини начини да се добереш до нея




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.