Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)  
Автор tzarski_1 (непознат)
Публикувано09.09.07 16:47



Знам че тази тема е мноооого изтъркана но няма начин!Имам малак проблем!Гаджето (сгодени сме) ми има поща в gbg.bg!Но загубихме паролата (тя беше в един тефтер но го загубихме при местене в друго жилище)!Лошото е че тя не е въвела алтернативен e-mail, а отговора на въпроса не помни(било отдавна когато го е писала)!А има информация която ни е много нужна! e-maila e jinjer_international@gbg.bg Ще сме много благодарни за помоща ви!Ако можете дайте съвет или някоя работеща програмка за пароли или пък направо хакнете пощата и пратете новата парола на tzarski@dir.bg!Ако всичко е наред ще черпиме!Моля ви да не злоупотребявате!


Благодарим ви!

Редактирано от tzarski_1 на 09.09.07 19:34.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: tzarski_1]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано09.09.07 21:46



Има си телефони за поддръжка в gbg.bg обаждате се, задават ви няколко въпроса с които да докажете, че толкова ценната поща е ваша и ви слагат нова парола /ако всичко е наред разбира се и не си поредния чикиджия/



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: tzarski_1]  
Автор Heykия (новак)
Публикувано10.09.07 10:35



И другото което трябва да знаеш за забравена парола:
Ако на безплатна поща някой от някъде ти даде парола- има 3 варианта:
1.Или тея от пощата са големи балъци (след като ти верват по телефона)
2.Или е замесено некво ченге (от бг или ЦРУ - нема значение)
3.Или просто е нацелена от некой.

И един съвет: Ако не е вариант 3 - казвай тука кой е сървъра, че НИКОГА ДА НЕ СИ ОТКРИВАМ ПОЩА ТАМ!

Пък и нещо ми се губи във въпраса ти:Как така при постоянна кореспонденция и ценна информация изведнъж ще се забрави парола?
Ама нейсе....



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: Heykия]  
Автор tzarski_1 (непознат)
Публикувано10.09.07 19:12



Писахме на онези от abv.bg (и на тези от gbg.bg).Там казаха че не можело да дадат парола и тн.А за информацията в пощата,става въпрос за контакти които нямаме,някои телефонни номера!Повечето контакти от там са от чужбина!То момичето ми е блондинка(натурална) и си е сложила (да я питаш защо)некаква парола с всевъзможни синволи!Предложих и да я запише или да я смени но...!Записахме я,но тя пак не си направи труда да я запомни!На мен не ми е трябвало!Но я загубихме!Ако можете да помогнете с нещо ще почерпим!
И моля ви не злоупотребявайте!

Благодарим ви!

Редактирано от tzarski_1 на 10.09.07 19:46.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: tzarski_1]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано10.09.07 23:00



човек, ТИ БЪЛГАРСКИ език разбираш ли?
да ти го напиша на английски белким го разбереш?
и понеже си доста твърдоглав, бъди така добър, направи си нов акаунт в abv.bg за да можеш да прочетеш следното във форума им:


и ако те мързи да четеш, ето какво е написал един от администраторите там PAVKATA:
"Респекта" е към потребителя на пощата. Кой е той - това се установява с идентификация. В случая - парола.
Като дойде някой да каже "тая кутия е моя, ама не знам паролата"... нали се сещаш колко хора се опитват така да получат достъп до чужда поща? И защо ги гледат с подозрение.
Предвидена е възможност да си възстановиш паролата. Изисква да знаеш датата на раждане.
Сега ще кажеш - "ами не си помня датата на раждане".
Е, как ще убедиш някого че това наистина е твоята поща?

Поддръжката на АБВ ще ти помогне, но за да ти помогне трябва най-напред да ги убедиш, че наистина имаш нужда от помощ, а не се опитваш да получиш достъп до чужда поща.


И не мога да разбера, след като имаш проблем със пощата в GBG.BG защо не попита в ТЕХНИЯ форум? Много ми е интересен отговора ти?

Редактирано от AliBabach на 10.09.07 23:03.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: AliBabach]  
Автор tzarski_1 (непознат)
Публикувано11.09.07 00:53



Не разбирам каква е тази агресия!Само искам помощ!Ако можех сам да го направя нямаше да ви занимавам!Опитахме всичко което знаем(не е много)!И с дата на раждане,но тя не помни отговора на въпроса(била го писала ей така!Както и аз,например!)И писахме на админите и на abv и на gbg!Нищо не можели да направят!Просто дайте някакво предложение за решаване на проблема!Или направо разбийте пощата и кажете новата парола!
Аз нито искам да се ровя в пощата на приятелката ми!Ще се женим скоро и все пак си имаме доверие,а и имаме право на лична кореспонденция!Не попитах там защото имам поща тук,а и приятели които сме питали казват:"...във форумите на dir.bg има всичко и ще ти помогнат..."!Надявам се да са били прави!Така че ще сме ви благодарни!



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: tzarski_1]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано11.09.07 03:11



'разбийте пощата и дайте паролата'
Казваш го, все едно яйце искаш да ти се свари.
Хайде поседни и помисли, 5 човека взимат заплата само заради това, да администрират пощенски сървър. Мислиш че има чудодейна програма/пръчка/копче с чиято помощ се разбиват пощи?

Ако ти е чиста работата, пиши ми на лична, ще ти дам телефона на администраторите в Абв/гбг, обаждаш им се, представяш се кой си и защо си, казваш им от кое IP си влизал последно в пощата, казваш им какви писма има в нея получавани последно, и други проверяеми неща и ако се уверят не че си поредния чикиджия, като споменах и преди - ще ти сменят паролата. Пак на лична можеш да напишеш данните за пощата - дата на раждане, предполагаема парола и прочее/


Ако не - просто престани да се правиш на ужилен, най-малкото не ми отговори- защо не зададе въпроса в клуба на ABV.bg а тук.

Редактирано от AliBabach на 11.09.07 03:13.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: tzarski_1]  
Авторkoshiko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 16:10



ти си бил мноооо умен, е " ПРИЯТЕЛ ".Тъъъъйййй-разбийте пощата! И после като я разбият, ще има да питаш-А сега кажете как я разбихте. А е Иване, ади спри се вече! Какъв е тоя интерес към пощата на мацката, дето си я заследил и не я изпущаш. Какъвто и постинг да пишеш, все около въпроси за пощата се въртят нещата. На такива им викам аз-навлеци!



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ (Помощ за поща в bgb.bg)нови [re: koshiko]  
Автор tzarski_1 (непознат)
Публикувано11.09.07 20:00



Чуйте ме добре:
1.С това момиче сме заедно от 3 години и малко!
2.Скоро ще се женим!
3.Не ме интересува какво има тя в пощата си!(можех да видя по всяко време,тъй като паролата беше записана)Нито веднъж не съм я отварял без нейно знание!
4.Тук съм за да потърся помощ,а не да търпя параноичните ви забележки и съмнения какъв съм бил(то не беше "поредния чикиджия","навлек" и тн)!
5.Ако можех да се справя сам или ако админите ми помогнеха с нещо,нямаше да занимавам вас!
6.Нито ме интересува как се разбива поща,нито искам да знам!Правя го за момичето ми и за приятелите ни от чужбина!
7.Ако някои може да помогне с нещо да го каже или да го направи!
8.Ако всичко е наред ще уговорим една среща на по бира с приятелката ми(за да не ви гризе съвеста че сте помогнали на "поредния чикиджия"да види какво може да има едно момиче в пощата си!
9.Пиша в този форум(а не в този на gbg и abv),защото прители които съм питал ми казаха че тук могат да ми помогнат!
10.Естествено,че всичко се върти около пощата,та нали тя е проблема!!!

Благодаря за съдействието и разбирането!



Тема Работата е яснанови [re: tzarski_1]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано11.09.07 21:29



Поредния лъжец и измамник.
Опитах се да помогна, явно го е страх да се обади по телефона на администраторите, както предложих любезно да му дам /макар че е не е за публично обявяване/
Честния човек щеше да се обади, да обясни ситуацията, и всичко да завърши щастливо. А и аз щях да изкарам почерпка.
Поредния чикиджия обаче си пролича. Умния може да си направи извода.
Заключвам темата
Няма да я трия, за поука на следващите долнопробни лъжци.

Редактирано от AliBabach на 11.09.07 21:31.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.