Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля ви за инфонови  
АвторБиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 23:33



как да хакна паролата на жена ми в gmail - подозирам, че ме лъже, че ходи в командировки и май издържа някъкъв и ходи да го вижда, защото парите просто се топят и е зарязала децата и къщата. Искам да го докажа в съда, за да не и присъдят къщата и децата.
Мерси!

П.С. А как да изтрия хисторито окончателно?
Наздраве!



Тема Re: Моля ви за инфонови [re: Биpaджия]  
Авторpakиджия (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 10:31



а е приятел, откажи се от тая работа. Като те лъже, лъжи я и ти! Обаче не е коректно да правиш точно това. Нещо ми се вижда тука не както трябва, не е точно така, както излагаш нещата.Виж сега, ако изтриеш хисторито, разговорите ще продължат я по телефоана, я другаде. Нали знаеш, че забраненият плод е най-сладък. За някои хора ще е НАЗДАВЕ, ама дали за други ще е?



Тема Re: Моля ви за инфонови [re: Биpaджия]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано20.07.07 11:03



Е тук съм си казал мнението за ползване на поща като доказателство.





Тема Re: Моля ви за инфонови [re: Биpaджия]  
АвторБиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 21:07



Ние сме в чужбина и тук може да се представи като доказателство в съда, особено като го подрепя с разпечатки от банката... ако трябва по-нататък ще наема и детектив, но много ще ми помогне ако мога да представя и кореспонденцията м/у тях като доказателство.
Моля ви се помогнете ми да я пипна, мисля за бъдещето на децата най-вече.

Искам да знам как да трия хисторито, за да не види тя че я подозирам, не за друго.

Наздраве пичове!



Тема Re: Моля ви за инфо [re: Биpaджия]  
Авторcrimi (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 21:09



щом имаш физически достъп до компа не е много трудно. Има доста програмки които запаметяват всички пароли. инсталираш минимизираш и тя ще запаметява вси4ки пароли които вкарваш всичко което излиза като звездички в браузера.
Иначе тук е пално с хакери но едва ли някой може и никой няма да ти каже как става номера с разбиването на пощата.
пробваи също със забравих си паролата. Ще те пита за датата и на раждане после ако имаш късмет със отговора на тайния въпрос пак ще се получи

любимо пити с К
Каса бира



Тема Хептен ни взе за мезенови [re: Биpaджия]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано21.07.07 23:46



значи казваш във вашата чужбина важели доказателства като е-майл?
Ами брайно, нейният адвокат като попита - а вие по какъв начин имате достъп до личната кореспонденция на жена си? Кво правим тогава? Щото дори в БГ достъпа до чужда поща се поощрява с 2-3 годинки на сянка, и без бира.
Така че, не ми разправяй приказки под шипковия храст.



Тема Re: Моля ви за инфонови [re: crimi]  
АвторБиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 16:07



Тя вече не ползва дом комп, а и е дала работния си мейл като втори и там ще и кажат ако не стане със забравеният въпрос (както и се получи).
Мерси все пак.
Наздраве!



Тема Re: Хептен ни взе за мезенови [re: AliBabach]  
АвторБиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 16:17



Пич,
За да ти докажа, че всичко е сериозно се видиах с адвокат и го питах това което ти ме пита. Майла беше/е общ, заради понито на децата - ползваме го за разполод...но тя после почна да сменя паролите за "сигурност"... вече не ми дава да ползвам и лаптопа, работата и била следяла куде кликва и глупости...аз не искам да знае, че я подозирам.
Моля за дискретна помощ.
Наздраве!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.