Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема забравена парола  
Авторпoмoщ!!! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:59



Здравейте, имам проблем. Забравих си паролата на маила. Имам 2, но единия го употребявам доста рядко, а сега се налага да вляза в него , а не помня паролата. Става дума за емаил в www.gmx.de
Там пише, че при забравена парола имам 3 варианта да вляза. 1ви ако е чрез друг емаил, който съм дала (но не бях дала при записването), 2ро по gsm който също не съм дала и 3то могат да ми пратят линк по Postfach POP3 код, с който мога да си променя паролата. Да де ама аз нямам представа къде да намеря Postfach POP3 и как да вляза до този линк.Може ли да ми помогнете.
Благодаря



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ!!!]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано01.07.07 23:42



Следващият път си я запиши на листче, след като явно не си добре с паметта.
При положение че не си ползвала нито една от възможностите които любезно са ти предоставени. Postfach е, ако пощенската ти кутия поддържа POP3 протокол и имаш запаметена паролата за автоматично влизане, но не помниш самата парола.
При теб положението явно не е такова, така че - пийни една студена вода и другия път както ви каза - на листче, щото е най-сигурно.
Макар, че си мисля дето цялата ти тирада е маскировка и искаш да се намъкнеш в пощата на гаджето си.

И още нещо, не е нужно да пускаш една и съща тема 100 пъти, който може да чете ще я прочете и от 1-вия път, който е неграмотен, и 10001 път да я напишеш- все тая.

Редактирано от AliBabach на 01.07.07 23:43.



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ!!!]  
Авторпoмoщ (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 14:45



Знам, че темата е писана 100пъти, но си мислех, че бихте могли пак да ми обясните. Видях, че има software за връщане на различни пароли,като на ICQ,Massanger, Outlook и т.н.
Някой са безплатни, а други не. Има ли такава програма, която да е безплатна за сваляне и да важи за емайл адреси?
Всъшност турсих и програмата Brute Force в Google ,но не намерих като, че ли това ,което ми трябва.
Бихте ли ми дали съвет?!



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано03.07.07 11:16



има програми, но показват паролата ако пощата ти е НА КОМПЮТЪРА, а твоята не е на личния ти компютър а на обществен сървър, така че - не ти вършат работа тези програми.



Тема Re: забравена пароланови [re: AliBabach]  
Авторпoмoщ! (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 20:32



Намерих програма, която ми изписа Passworda на пощата ми в абв, което направо ме втрещи. Е разбира се това го гледах от моето РС иначе от друго едва ли щеше да се получи. Стана бая лесно, но тази програма не действа при www.gmx.de. Това е немски сайт. Явно там сигурността е по-голяма и не става ей тъй але хоп. Няма ли програма с която могат да се изпробват хиляди пароли и варианти. Въпреки, че мисля, че е опасно защото ако сигнализират от gmx, че някой хиляди пъти пробва може и да получа посещение от немските полицаи. Знам ли? Но..............Ще се радвам ако ми дадете още съвети. Благодаря.



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ!]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано04.07.07 00:21



Каквато и програма да намериш, за пробване на пароли, бъди сигурен че след 3-4 опита достъпа ти ще бъде отрязан



Тема Re: забравена пароланови [re: AliBabach]  
Авторпoмoщ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 01:27



Мммммммм дааааааааааааа, четох и в доста немски сайтове за проблеми с паролата на GMX или как да си я върнем или knacken, но изглежда, че е бая трудно, а и те имат силна охранителна система, та...........може да те проследят и т.н. Явно ще трябва да пия една студена вода или..............друг вариант като се прибера в бг да помоля някой по- опитен от мен да ми помогне. Някой който разбира от тези неща.
Все пак благодаря за съдействието.

PS. Може ли да се намерят в бг хора , които са готови да съдействат и биха могли да помогнат? И къде мога да намеря такива хора?



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ!]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано04.07.07 03:31



има хора и то любезни, като се прибереш в БГ звънни на телефон 166. или ги питай на личния им сайт http://www.mvr.bg/
Ще ти помогнат, и пари няма да ти вземат.

Редактирано от AliBabach на 04.07.07 03:33.



Тема Re: забравена пароланови [re: AliBabach]  
Авторпoмoщ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 16:00



Много смешно, голям майтап няма що. Човек пита за съвет , а все някви остроумици-приумици получава. То е ясно, че е нелагелно иначе , защо зях да питам хакери?.............
Явно тук няма да ми се помогне.



Тема Re: забравена пароланови [re: пoмoщ!]  
Автордимитъp (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 16:50



добре бе бейби, айде сега, човек обикновено за парола използва думи и числа, свързани с нещо, все никакво проблясване да нямаш за евентуалната парола, айде сега, малко нереално звучи.

а и като не се сещаш , направи си нова регистрация и готово, къде е проблемът незнам????явно искаш да влезеш в нечия чужда поща и е доста видно-голямото ти настояване да получиш отговорпомисли си само, ти как би се чувствала обаче, ако някой ти чете пощата, все пак това си е нарушаване на личното право и можеш доста пердах да изядеш:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.