Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема може ли да се види..........нови  
Автордимитъp (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 22:27



здравейте, искам да ви попитам нещо. имам един познат дето има собствен сайт и ми каза че могъл да види кой е отварял страницата му, IP-адресите му излизали и знаел всеки ден колко човека и от къде точно влизат в тази страница. та исках да ви попитам дали е възможно или ме будалка понеже аз съм малко на ВИЕ специялно с тези неща.
мерси за отговорите





Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано23.06.07 10:43



Правилно ти е казал, ако има брояч за посещенията, в статистиката му се вижда кой откъде влиза, с каква резолюция и други подробности.



Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
Автордимитъp (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 12:54



а аз ако влеза в сайта , мога ли да разбера дали им атакъв брояч???? или не се вижда от обикновен потребител. мерси





Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
Автор partyman911 (Шефа)
Публикувано25.06.07 13:34



Ако си направи сайт с програмата Easy file sharing или подобна може да види кой кога е влизал, къде е влизал, какво е гледал и какво е свалял.

Когато се спъна аз пада шефа!



Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
АвторДaмян (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 13:44



Митреееееййй, кой ше следиш????????????





Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
Авторpartyman911 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 14:43



А също така има и една програма, която се включва например в на твой приятел компа и виждаш всичко каквото прави т.е. все едно, че си с неговия монитор, а също така може дори да му управляваш компа, да си пускаш игри, да го гасиш. Програмата се казва Remoto Administrator
P.S. Само, че ако искаш това да стане той също трябва да има същата програма. За повече инфо ми пиши на partyman911@abv.bg или на skype partyman911



Тема Re: може ли да се види..........нови [re: partyman911]  
АвторПporpaмиcт-дъpвo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 23:55



То, ако говорим за програми, има и една друга програма, която се нарича SubSeven...



Тема Re: може ли да се види..........нови [re: димитъp]  
Авторred_dragon (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 00:01



на теория е възможно. допреди няколко години можеше да става след като всички потребители ползваха лан или телефонна връзка. значи преди няколко дена намерих една страница да проследява емейли кога и от къде са отваряни. всичко точно обаче има една подробност-аз ползвам "hotspot" интернет-т.е.-на принципа на wifi с голям предавател получавам сигнал от доставчикът ми но ако тръгне да проследява той ще стигне най-много до доставчикът ми, но не и до мен след като връзката е оптична така че аз съм в радюс от доставчикът, но доставчикът ми има 6 или 7 големи антени-следователно аз мога да съм в радюс от пфффффф 10-13 км от офиса им. така че нека ме проследи мен. btw пак съм във форума след 2-3 години отсъствие поради разни причини....



Тема Re: може ли да се види..........нови [re: red_dragon]  
Автордимитъp (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 13:31



ей , мерси много за отговорите, но ми беше интересно друго, давам конкретната ситуация, моя приятел има собствен сайт, аз влизам в него и започвам да го разглеждам, мога ли да разбера от сайта дали той го е създал с програмките описани по-горе и съответно ще разбере че съм влизал? а и всяко едно мое влизане ли се" записва" , ако влеза например 5 пъти в деня , ще покаже че сайта е разглеждан пет пъти от съответният компютър , така ли???? сигурно съм се изказал малко неграмотно

дано ми разберете мисълта




Тема Re: може ли да се види.......... [re: димитъp]  
Авторred_dragon (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 14:40



мммм наистина зависи как го е създал и какви програми ползва. виж ip-то на сайтът му. btw ако няма собствен server се съмнявам че може да види чак толкова мн неща-трябва да е намерил хостинг без никакви php ограничения-т.е. даняма никакъв контрол иначе-проверяваш ip адресът(start-run-ping www.saitut-mu.com) и виждаш ip-то отваряш http://www.networksolutions.com/whois/index.jsp и провери каква информация ще ти излезе-някои от данните би трябвало да ти подскажат. всъщост в тая същата страница направо напиши адреса на страницата му...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.