Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема password recoveryнови  
Автор ghs (v.2)
Публикувано10.04.07 13:01



здравейте

реших днес да смения старият outlook и да сложа thunderbird, но се оказа, че паролата на пощата не ми се е прехвърлила с другите данни и не мога да влезна да проверявам и изпращам писма.

Тъй като този който отговаря за пощите го няма в момента, не мгоа да направя нищо. Спомних си, че имаше едно малко програмче, където като се придърпа една глава върху полето с паролата и ти я показва. Имам го, но е в къщи и не мога да се сетя как се казва за да го сваля от някъде. Ако някой се досети за него или нещо от сорта, но да не трябва инсталация, ще съм му благодарен.



Тема Re: password recoveryнови [re: ghs]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано11.04.07 01:32



само под звездичките ли ти трябва или изобщо да ти извади всичкото пароли от Оутлука?



Тема Re: password recoveryнови [re: ghs]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано11.04.07 20:17



google > nirsoft

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: password recovery [re: AliBabach]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано12.04.07 10:32



само за под звездите, но се оправих вече.

намерих password recovery xp, което е подобно на това което ми тябваше, тъй като него не го изнамерих из дисковете в къщи

благодарности




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.