Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 15:29



Здр. Търся фирмата която е разработила тази програма за изчисления на строителни количествени сметки от доста време. Нито телефона отговаря, нито майла. Може вече да са в АМЕРИКА, тъй като този продукт е от преди 2000 година. Хубавото обаче е, че демото им виси още в нета. Та се чудя дали това демо не може да стане работеща версия ако се преработи някое файлче? Но не съм наясно с тези неща, затова се наложи да пусна този пост във клубовете.
Разбира се ще се радвам, ако някой ми предложи подобен продук за същата дейност, или ми каже фирма от която да си го закупя. Но и такава фирма не намерих в нета/честно да си кажа търсих само 3 часа, но ми се струва достатъчно, само дано не съм изпуснал нещо де/.
Ще съм благодарен ако някой помогне и ще почерпя сериозно. Или каквото се споразумеем.

Ето линк към програмката която ще трябва да си свалите, ако решите да я разчовъркате.
До скоро.


http://kmssoft.hit.bg/index.htm?akt-19wbg.html



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
Авторoli (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 04:36



я кажи какво точно и е заключено на тази програмка. някакви справки или какво?



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 14:34



А ти търси ли колегите по друг начин освен по телефона - в смисъл сигурно ли е, че те са я "зарязали".
Защото за "вносни" програмки помагаме, но за наши, БГ - не е спортсменско - разбираш ли?
Така, че ако е "изоставена" - след 15-ти ще я погледнем.
Но нищо не обещавам.



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: MisterGD]  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 22:09



Как ли не се опитвах да ги намеря. Телефоните са вече неработещи, майлите също. Адреса е в Пловдив и някъде другаде. Тя програмата е със старите пари там хилядите, но може да се настройва.



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
АвторHamster (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 20:00



Какво точно и не достига на демо-версията, тоест какви ограничения има спрямо лицензираната версия. Кажи ми и аз може да се заема.



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
Автор neocom (@!@%!$#@%$#)
Публикувано12.03.07 00:01



Защо не заложиш на изпитан продукт, който ползват всички строителни фирми и се ъпдейтва редовно със всички промени в нормативните наредби, новите материали/цени и др. Накратко, продуктът се нарича "Билдинг мениджър"



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
АвторAH3A (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 10:57



Аз също търся подобна програма. Разгледах няколко различни демо версии, но Акт 19 според мен е най-професионално направена , усвоява се за моинути и се работи много лесно. В стария им сайт http://kmssoft.hit.bg/ има имената на авторите и телефони. Пловдивския телефон е закрит, а от Първомайския телефон отговориха, че отдавна фирмата не съществува. Ако някой има някакви контакти, нека ги даде.



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма? [re: Дaнчo]  
Авторstroitel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:59



има бая такива програми аз ти препоръчвам на нитер оод нефия цонсулт само че малко трудно ще я намериш кракната други такива програми са гауди план и строител



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 21:34



Колко плащаш, за да "поправим" програмата?



Тема Re: НЯкой може ли да "оправи" тази стара програма?нови [re: Дaнчo]  
АвторXW (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 02:20



Готово, баце! Програмата и оправина. Отиваш ето тука:
http://store2.data.bg/xoftwarrior/1/
и заместваш оригиналното exe с даденото там. После стартираш програмата, отваряш "За автора" и гледаш - не пише вече "Демонстрационна версия", а вместо това "Лицензирана версия".
Какво ще кажеш? :) :)






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.