Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема Една голяма молба...нови  
АвторГaфъp (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 04:03



Здравейте,
извинявам се, че ви занимавам с подобни неща, но не виждам как иначе бих се справил със следния проблем:

http://alumni.mgimo.ru/inner/index.php

това е един сайт, в който се съдържа една мнго важна /за мен/ база данни... само че за да стигна до нея ми трябва регистрация. От 7 часа се мъча да се регистрирам - както предполагам се досещате - неуспешно. Не е нужно да си нито компютърен гений, нито експирт по руска филология за да разбереш, че сайта е направен така, че да не може всеки да се регистрира в него...

...наистина е много важно за мен и ще съм мнго благодарен на всеки който помогне да си осигуря достъп до него.

Предварително благодаря - разчитам на вас!!!



Тема Re: Една голяма молба...нови [re: Гaфъp]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано12.11.06 15:16



Е като толкоз го шпрехаш руския, не прочете ли какво ти казват накрая?
Ваши данные пройдут проверку в отделе кадров и через несколько дней доступ на сайт будет активирован.
Ще го прочете администратора и ако те одобри - ще те регистрират. Какво общо има това с хакването и кракването че не разбра?
Да не търсиш някой като Кашпировски, от разстояние да хипнотизира админа?



Тема Re: Една голяма молба...нови [re: AliBabach]  
АвторГaфъp (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 20:39



Абе това ясно, но работата е там, че за да те удобрят трябва да са действителни данните ти - демек да си го завършил тоя ВУЗ... а аз определено не съм.
Идеята е да се сдобия с активен user и pass ...а ка ще стане тоя номер... незнам



Тема Re: Една голяма молба... [re: Гaфъp]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 16:49




Ей ти списък на хората които са регистрирани и са от България - ако си достатъчно оправен, ще успееш да намериш все някой от тях и евентуално да ти даде да ползваш неговия account или да ти даде информацията която ти трябва.



Тема Re: Една голяма молба...нови [re: user]  
Авторchco_bg (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 02:47



Ama i ti dobre go upatva6 da vidi koi sa ot bg
i da potarsi pomo6t ot tqx kak kato pak mu ska registraciq.

.....edinstveno da 4aka administratora



Тема Re: Една голяма молба...нови [re: chco_bg]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано18.11.06 11:05



Ами така е, като не се е научил как се пише молба...

Трябваше да я напише с големи приветливи букви "М О Л Б А" отгоре, да я адресира до модератора на клуба с дата, подпис и печат накрая. Да я отпечата в два екземпляра, единия остава при секретарката, другия го закачваме тук.

"Фирма търси да наеме на работа екстрасенс. Телефон за контакт - вие си го знаете".

Успех с регистраците.

Щирлиц




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.