Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Създаване на вирус  
АвторminiHaker (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 20:21



аз не съм хакер но ми трябва HINT как да си създам жирус4е с което мога да влизам в 4уждите pc-та без да ме усетят!




И искам да питам ИСТИНСКИТЕ ХАКЕРИ какжи книги трябжа да про4ета за да мога да им подруйажам.



Тема Re: Създаване на вируснови [re: miniHaker]  
Автор TRN ()
Публикувано11.04.06 20:49



Аман от създавачи на вируси. Да знаеш, че ще получиш точни инструкции, даже вече ги има и във вестниците.



Тема Re: Създаване на вируснови [re: miniHaker]  
Автор Heaндepтaлeцa Джo (?!?)
Публикувано12.04.06 17:36



Май от тази книжка трябва да започнеш:



Когато боговете говорят, ония с фактите никакви ги няма.

Тема Re: Създаване на вируснови [re: Heaндepтaлeцa Джo]  
Автор Defender3 (непознат )
Публикувано29.04.06 08:25



Да създадеш вирус е лесно ако намериш програма която ги прави!




Тема Re: Създаване на вируснови [re: Defender3]  
Автор TRN ()
Публикувано06.05.06 09:28



Ето ти една програма, нарича се Assembler - хайде направи вирус.



Тема Re: Създаване на вируснови [re: miniHaker]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано20.05.06 19:03



Човече, не ми трябва да разбирам от програмиране за да ти кажа, че си "леймър", "злекстър", "ламерче" или каквото се сетиш.

ХИНТ: Вирусите са програми за PC, и както всяка такава се създават най-вече на езикът C или на С++ (не "съ", а "си")

Между другото аз нищо не разбирам от програмиране.



Тема Re: Създаване на вирус [re: dido_1983]  
АвторKirooo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 13:03



Еми батювото чети бе ..книги колкото искаш има , стига желание да се намира, пък и книгите немогат да те научат на сичко ...практиката му е маика та.
Аз също не разбирам нищо от програмиране, но четем яко, пробваме, правим , струваме та белким стане то пак неще еми още трябва да се чете :))



Тема Re: Създаване на вирус [re: miniHaker]  
Автор obey (непознат )
Публикувано09.08.06 16:01



Хващаш и учиш C и това е ... още от сега ще ти кажа, че изобщо не е лесно да достигнеш нивото, необходимо за писане на вируси (говоря за сериозни вируси, а не просто програмки, които като се стартират например пишат 1 ред в autoexec-а).





Тема Re: Създаване на вируснови [re: miniHaker]  
АвторTux (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 14:18



Има решение за борба с тъпите ти вирусчета - Линукс ! А ти си блъскай главата как да ги създадеш , ... нехранимайко !





Тема Re: Създаване на вирус [re: miniHaker]  
Авторkaлитko (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 21:14



ее вие сега го взехте на подбив ;) май аз ще ти кажа отиваш в някоя болница и ще откраднеш от там заразени игли за спринцовки използвани инструменти и все такива нещица после му ги пращаш на електроната поща и като я отвори заразен е и така се правят вирусите само незнам на колко килограма колет е ограничението в електроната поща първо това научи е моят съвет успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.