Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови  
Авторнaшeнeц (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 14:52



Тези дни беше хакнат нашия сайт за озеленяване

от турски хакер(Yusuf). Моля ако можете да ни помогните.






Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: нaшeнeц]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано27.02.06 20:28



И как да ти помогнем ? Това, че сте качили някой бъгав форум (най-вероятно phpBB) и 5 години не сте се сетили да го ъпдейтнете си е ВАШ личен проблем. То не може да си купиш овца, да я пуснеш на ливадата па после да ревеш че някой я е остригал, дръг я издоил, па трети я е на**ал. Пъдар си трябва за всяко едно нещо. Неслучайно англичаните имат поговорка - Покрито мляко - котки го не лочат



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: AliBabach]  
Авторнaшeнeц (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 21:47



Аха, разбрах ти добре интимната мисъл. Аз обаче като казвам "нашия форум" имам в пред вид че съм само един форумец, и хал хабер си нямам за кви "5 лева", и тем подобни "phpBBта" има сайта. Сега забелязвам че споменатия сайт дава някакви признаци на поява в нета, но още го почистват изглежда.
Мисълта ми беше че скоро наближава 3ти март, и тия като Юсуф, само мизерлъци мислят. Трябваше да видиш кви месечини се развяваха, но докато ти пишех първия пост, от сайта прекъснаха връзката, и не можах да ги копирам. Та съм сигурен че и у нас има още по талантливи бабаити в тази област.
Ти какво ще кажеш като киркорбашия в този клуб, освен направените забележки?



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: нaшeнeц]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано28.02.06 12:21



чакаи малко .. ти искас хелп в твоито отмустение кам типа които е хакнал форума ?
искас тука сега някои да се фане и да хакне некои "тяхен" /които и да се те/ сите ? да им го вурнем тупкано .. направо цъбер воина да направим .. да им свалим сичките ситес ...

ГЕТ А ЛИФЕ!!!

п.с.
няма луди хора , има такива които не си пят редовно медикаментите

ДрФранцкъ

Редактирано от AliBabach на 28.02.06 12:24.



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: DrFrancky]  
Авторнaшeнeц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 13:23



Момент, момент, момент!

Не бъркай молбата ми за помощ с отмъщение. Имам в пред вид молба за евентуална ЗАЩИТА. Използването на вашият интелект в тази област, не означава отмъщение, което би ви поставило със същотото определение като онзи турски капyт. Убеден съм в това, че едва ли допада на някой българин да се развяват разни мюсюлмански радикализми в български сайтове.Предполагам знаете прекрасно как да отстраните подобна агресия, или поне да дадете практични съвети на администраторите от споменатия сайт, за да се предпазват в бъдеще.
Естественно ако хакнете техните сайтове, така както те правят, то вие щe сте същите като тях, което би било жалко за вас като специалисти в областта.

А,.... долових идеята относно коментара за медикаментите, и мога да те уверя че отдавна вече не чувам онези гласове в главата ми.
От друга страна съм абсолютно съгласен с теб.
"...няма луди хора , има такива които не си пят редовно медикаментите ...."



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля! [re: нaшeнeц]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано28.02.06 14:43



сецуритъ не е нещо което се прави веднуз .. сецуритъ е процес и тои трябва да се поддурза и разработва всеки ден
да не говорим че на администраторите на този сите им се пласта за това /наи-вероятно/
и да се навие някои да направи несто то сте издарзи месец маx
ако са на пхпББ /софтваре за форум/ мозе и месец да не издарзи
да не говорим че добро сецуритъ се постига с добри спецялисти ... които струват пари
ако някои се навие да направи одит за безпари то си представям колко сте буде добур
няма бесплатни неста


ДрФранцкъ

Редактирано от AliBabach на 01.03.06 17:03.



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: DrFrancky]  
Авторнaшeнeц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 18:33



Сега разбирам проблемът, и се надявам да се вземат мерки от администрацията на споменатия саит. Все пак не е зле да помагате, макар и безплатно, в случаи като този.
Благодаря ви за вниманието все пак.



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: нaшeнeц]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 00:15



безплатно, даже не се усмихвам. който е балък, да го мушкат юсуф, мусуф и четиридесетте пустиняка от анадола.



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: DrFrancky]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано01.03.06 11:08



Уплаши ме с тази кирилица пиши си на латиница.

п.п. Среща на клуба няма ли да направим, да пием по една Стела, няколко пъти.



Тема Re: Хакнат BG сайт-помогнете моля!нови [re: martyr]  
Автор backinblack (член)
Публикувано01.03.06 12:30



Проблема е в модератора дето пише правила които не спазва/испълнява.

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.