Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хакване на сим-карта?нови  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 17:31



кажете ми ,е ли е възможно да се хакне SIM-карта?А ДА СЕ БЛОКИРА ОТ РАЗСТОЯНИЕ?
благодаря!
пп: ако е възможно,как става?



Тема Re: акване на сим-карта?нови [re: нoвa]  
АвторHepвeн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 21:38



Може ма, как да не може.
Хакване, блокиране, раздвояване, сичко може. Трябва само да имаш следните продукти:
1. 2 яйчени жълтъка от бяла кокошка
2. 3 яйчени белтъка от черна кокошка
3. опаковка от промоционален пакет, на оператора в чиято мрежа се намира жертвата
4. 4 годишен, употребяван калъф от Nokia 6110, ама да е кожен, не от пластмасовите
5. дамаджана с червено вино (желателно да не е памид)
6. 3 литрова купа, по възможност пластмасова
7. 4 зъба вилица от неръждавейка
8. мобилен телефон, по възможност Sagem

Отиваш, значи по новолуние (не го бъркай с пълнолуние, при новолунието луната хептен я нема), до най-близкият блок или друго възвишено място, дето има антена на съответния мобилен оператор, и са изкатерваш колкото се може по-близо до антената, като носиш с теб необходимите и изброени по-горе продукти, как ша ги мъкнеш - си е твой проблем. Обаче трябва да си сама, без придружители и придружителки - трябва да си там 10-15 мин преди полунощ, по зимното часово време (демек, коригирай там ако трябва)
Та кат са замъкнеш там дето ти казах, вадиш купата(6) и меташ вътре (2)белтъците, жълтъците(1), ситно нарязаният калъф(4) и едро нарязаната опаковка от промоционалният пакет(3), доливаш до ръба на купата с виното от дамаджаната (5) и бъркаш енергично с вилицата (7).
Докато бъркаш можеш да поседнаш на дамаджаната, ама не се увличай, че още работа ни чака.
Когато сместа получи еднороден състав, удряш два яки гълтока от дамаджаната, пущаш Sagema(8) да пее любимата ти песен, придружена с вибрации и ловко го мушкаш в дамаджаната като след това бързо си сваляш гащите и се наденваш здраво на гърлото й, поливаш се с предварително приготвената по-горе смес.
След това колкото ти глас държи започваш да повтаряш отзад-напред номера на този, чиято карта искаш да хакнеш или блокираш следвано от действието което искаш да постигнеш - съответно - ХАК, Блок и т.н.т
Гарантирано ще постигнеш голям ефект!
УСПЕХ, и не е нужно да ми благодариш, споделих с теб от добро сърце.
Ако ти потрябва друг съвет - не се притеснявай а питай, знам още много рецепти.



Тема супер:)нови [re: Hepвeн]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 09:10



върха си:) в интерес на истината разбрахте напълно.. и си абсолютно прав!усмихнаме в неделната сутрин,не ми се бе случвало от седмици.. абсолютно безпредметно е,човек ,като мен да си губи времето в подобни мисли..правилно!! нямаш си представа как ми помогна!честно!благодаря ти..ще се радвам ,ако ми пишеш на адрес:ppepina@web.de
благодаря ти още веднъж!и той най-вече за труда,дългичка е рецептата,но изключително полезна!
моля всички,които са имали,или имат като моите намерения да се възползват от тази рецепта! изключително ефикасна е!
:))



Тема Re: супер:)нови [re: нoвa]  
Авторsuperuser (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 12:44



Мноо филми глеаш ве бате, муехехе



Тема Re: акване на сим-карта?нови [re: Hepвeн]  
Автормar (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 16:19



пробвал си рецептата нали !!!!!!!!!



Тема Re: акване на сим-карта?нови [re: Hepвeн]  
Авторlame (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:34



Пробвах, ма не стана... някакви идеи?



Тема Re: хакване на сим-карта?нови [re: нoвa]  
Авторwilliamdark (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 14:12



Пропуска в технологията според мен идва от това че релейката на ГСМ оператора е слабичка. трябва да чакаш 2 седмици докато се втвърди микстурата. За това препоръчвам експресния метод тип СЛОН. Отиваш до най близкото военно летище и се насочваш към едни големи камиони с антенки на тях дето се клататят нагоре надолу , наляво надясно. Там процедурата ще трае не повече от 20-30 мин. Ако поостанеш може д аполучиш и лек загар...



Тема Re: хакване на сим-карта?нови [re: нoвa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 14:13



гледам че продават някакви USB джаджи за четене на SIM карти.
може да се опиташ да хакнеш съответната джаджа...



Тема Re: хакване на сим-карта?нови [re: нoвa]  
АвторKalamar (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 01:38



кажете ми ,е ли е възможно да се хакне SIM-карта?А ДА СЕ БЛОКИРА ОТ РАЗСТОЯНИЕ?
благодаря!
пп: ако е възможно,как става?

А може ли да не може? Щом си го преставяш!




Тема Re: хакване на сим-карта?нови [re: Kalamar]  
Автор lulu444 (непознат )
Публикувано04.11.05 09:35



ako znaesh kak stava kaji mi,naistina
alfavil@mail.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.