Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема здравейтенови  
Авторнoвoбpaнeц* (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:26



не съм специалист в областа на компютрите ..
МОЛЯ за помощ .
http://diss.rsl.ru/logon.aspx?ReturnUrl=%2fdiss.aspx%3forig%3d%2f03%2f0920%2f030920027.pdf&orig=/03/0920/030920027.pdf

кажете
и помогнете да влезем тук
пиша сериозно , моля за помощ , на зор съм ....Ако можете БЛАГОДАРЯ
ICQ 343081543

това е електронна библиотека с готови материали



Тема Re: здрасти!нови [re: нoвoбpaнeц*]  
Автор Eлekтpokap Bиcokoпoвдиraч (много на високо)
Публикувано02.09.05 15:50



как си?



Тема Re: здрасти!нови [re: Eлekтpokap Bиcokoпoв]  
Авторнoвoбpaнeц (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 17:28



незнам дали се бъзикаш и дали въпроса ми нарушава някакви правила ..
но съм зле направо се побърквам трябва ми информация спешно и много




ако въпроса ми е против правилата моля модератора да го изтрие .
всичко добро



Тема Re: здрасти!нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор TRN (член)
Публикувано02.09.05 20:30



Ето тук

пише защо не можеш (и как можеш) да влезнеш. Все пак това са дисертации.
Ето ти и малка извадка:
" С домашних компьютеров доступ к полным текстам диссертаций, хранящимся в электронном депозитарии с ограничением доступа, невозможен, несмотря на то, что система запрашивает номер читательского билет. Ограничения доступа через сеть накладываются Законом РФ "Об авторском праве и смежных правах".



Тема Re: здрасти! (към TRN)нови [re: TRN]  
Авторпeтko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 13:38



Ихааа... ей, м... му стара, ама как тука се събрахте най - примерните и принципни граждани бе... Човек направо да му завиди на принципната ни държавица и в частност на този форум. Сигурно няма да преживееш ако ти се наложи да пътуваш без билет в градския транспорт...

Еми пичове, ако не можете да помогнете епа кой ви бие по пръстите да пишете...? А ако ме питате мен същя въпрос ще ви кажа защо аз пиша. Щото обичам... Ей за тва пиша.... Алилуя и да живей лютеница първомай (www.horceto.com - в случай, че на някой му е домъчняло)

Еми толкова от мен... Следващия път ще ви разкажа един виц - и без това влизам тук само да се посмея



Тема Re: здрасти!нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор ghs (познат)
Публикувано03.09.05 14:00



какво точно представлява този документ???



Тема Re: здрасти! (към TRN) [re: пeтko]  
Автор Eлekтpokap Bиcokoпoвдиraч (много на високо)
Публикувано03.09.05 18:04



ми и аз така.



Тема Да ти го .... (към бай Петко)нови [re: пeтko]  
АвторHepвeн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 18:31



Да ти го тура, бай Петко в устата проста, да си беше направил труда да се поровиш из няколко стотин страници дето ги дава GOOGLE при запитване за тъпия руски сайт, па да беше видял селяко необезкосмен, че РАЗРЕШАВАТ САМО НА СТУДЕНТИ ОТ УНИВЕРСИТЕТА да ползват таз библиотека, и по изключение на други ора, дето са се записали ЛИЧНО в ректорат им, та са им дали име и парола, ама понеже ти е много заета устатата да плямпаш, па ти са ти и много заети ръцети да си бараш малката патка с надежда да порастне, не си обърнал внимание на тая малка подробност, нали ?!!!??
И кво ся, понеже бах ХУЙ искал да крадне дисертацията на некое руско баче, и да я представи за своя, целокупния български народ тряя да са напъне, да хакне чудния руски сайт, който ПОВТАРЯМ е ограничен само за членове на университета, демек - нема достъп от вънка, и за една ми ти слава да предостави на питащият прословутия 009998833883.пдф файл?
Е па нема как да стане тая работа, а ти като нема кво да правиш, ела тука, и ми напрай една свирка, и без тва ми омръзна от чикий.



Тема Re: Да ти го .... (към бай Петко)нови [re: Hepвeн]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 11:11



Епа ела да ми го туриш бе байновото... Та да ти гледаме сеира... Име един друг клуб - клуб за попържни. Там си изливай душата на воля.



Тема Re: здрасти! (към TRN) - Петконови [re: пeтko]  
Автор TRN (член)
Публикувано04.09.05 20:59



Нямам навици да отговарям на такива като теб, но този път правя изключение.
Това, което съм написал е информация и то от същия сайт. Възможно е човека да не я е прочел. А за теб, ако не можеш да си го преведеш това от руски (което не е толкова сложно) значи, че достъпа от домашни компютри до пълния текст на дисертациите е НЕВЪЗМОЖЕН, независимо, че системата търси номер на читателски картон.
А преди да вземеш отношение за нещо, което не те засяга лично и не е обидно дори и за другите, по добре разбери какво е писано и тогава пиши (ако имаш какво да напишеш).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.