Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiviru  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:44



Здравейте,
Искам малко помощ от вас като специалисти. Преди няколко дни по мрежата, системните администратори ни инсталираха SymantecAntiVirus от тогава компютърът ми ужасно се забави при стартиране. Работата ми е свързана с много движение и не мога да чакам, особено когато отида на повреда, лаптопа да се стартира по 15 мин. Не мога да деинсталирам програмата, защото е защитена с парола. Системните си измиват ръцете с "Фирмена политика", а не ми се иска да преинсталирам Windows, защото имам много специфични програми, които също трябва да преинсталирам, лицензирам и т.н. Ако някой ми помогне ще съм му много благодарен! Поздрави



Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiviruнови [re: Пoтъpпeвш]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 13:59



Пускаш си бука 15 минути преди да пристигнеш на повредата- никъф проблем!



Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiviruнови [re: -]  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 14:18



Ейййй не се бях сетил! Ти откъде го научи това....умник



Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiviruнови [re: Пoтъpпeвш]  
Автор Eлekтpokap_Bиcokoпoвдиraч (непознат)
Публикувано31.08.05 19:02



ами умен е. само дето не се е сетил, че има hybernate. се едно си локнал компа.



Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiнови [re: Пoтъpпeвш]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано31.08.05 20:51



Въпросните не си измиват ръцете - фирмената политика си е фирмена политика.

Лаптопа личен ли е, или служебен? Ако е служебен - нямаш никакво право да се оплакваш.

Както и да е, освен ако не е пълна пушка, то би трябвало да има suspend/hybernate което да ползваш, вместо да го гасиш/палиш постоянно.

Най-лесно, затвори капака изчакай го да избибка и после пак го отвори.

Нанайси нема стане.


Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiнови [re: ^]]  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 09:43



Благодаря на всички за изказаните мнения. Лаптопа си е екстра, има ги всичките тези функции и т.н. Всеки от изказалите се по своему е прав. Аз просто не харесвам тази програма. Работил съм с нея повече от две години и определено затормозява работата на компютъра. Проблема си го реших с една програма, която ми позволи да изключа стартирането на SAV в регистрите. Засега. Поздрави и успех на всички!!



Тема Re: Деинсталация на защитен с парола Symantec Antiнови [re: Пoтъpпeвш]  
Автор Eлekтpokap Bиcokoпoвдиraч (много на високо)
Публикувано01.09.05 15:25



да ти пожелаем скорощна скоростна среща с админите? от третия вид.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.