Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Малко критика в клуба  
Автор 6O+4 ()
Публикувано27.05.05 15:49



Аре малко критика от мен ако може. Начи чета си аз и гледам как твааа... как оновааа... ама некви такива въпроси или без отговори или със задоволителни отговори. Има и разни въпроси дето изобщо не са дотук, а и хакерската тематика е само за хора дето могат да програмират. Тъй че който не е програмист или системен инженер "Аре да не ми задръства зрението".

Предлагам нов подход, вместо да се питаме тва или онова секи да си издаде някое тркче от кухничката!!!!!! Аз ще потавя скромно начало ссъс рубриката

Как да кракнем E-mule
Резултат на хака: не ви ли е кофти, когато ползвате Peer-to-peer и знаете че доулоада ви е ограничен от ъплоуда. Споко копелета предлагам ви решение 0 ъплоад при неограничен даунлоад.

Елементарнол Предполагам, че който чете тва може да програмира тъй че ламерите вън от поста ми. Сваляте си сорса на E-mule PLus!!! Zadulzitelno Plus щото решението е писано за там. Отваряте кода и започвате да търсите функцията tieUploadToDowndLoad(). Щом я намерите съм сигурен че и сами ще можете да се оправите тя е дълга 5 реда тъй че нема страшно. Трябва просто да нулирате променливата на ъплоада.

След тва компилирате новото exe и сте готови.

Сега предлагам секи да ми върне жеста като каже някое полезно трикче от кухнята си. Имам и още номерца, но ще изчакам темата да се развие.



Тема Re: Малко критика в клуба [re: 6O+4]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 14:14



Еми ето един друг трик , харесвате си някои от форума примерно 60+4 , цъквате върху ника му и излиза инфо за него в случая мейл адрес :) след това е така за спорта намирате icq-то му по мейл-а който вече сте докопали , и ооооооо чудо намираме icq-то и оттам събирате още малко инфо (в случая рожденната дата на изследвания обект) , след това се набивате в страницата на абв (тва за конкретния случай) и стигаме до тайния въпрос , незнам защо ама нашия изследван обект е сложил отговор кайто е = на тайния му въпрос (се пак се бара разбирач) и оттам му се случва нещо неприятно , сменят му паролата на мейл-а барабар с тайния отговор и алтернативен мейл :) , а в страницата на icq има опция за пращаме на забравената парола и стана една ! Така не гарантирам че номера работи безотказно дори напротив , ама понякога и на най-добрите им се случват инциденти (нищо лично , нали просто показваме трикове) Та пич знам че си искаш майл-а обратно затва пиши ми на него къде да ти пратя новата ти парола и ще си я получиш



Тема Re: Малко критика в клуба [re: rOOty]  
Автор Meceчka (истинска)
Публикувано28.05.05 19:15



ахахаххахахахахаха
честно, това ми оправи настроението заради днешния кофти ден



Тема Re: Малко критика в клуба [re: rOOty]  
Автор 6O+4 ()
Публикувано28.05.05 23:10



Виж сега Rooty. Az ne se smiatam za Hacker ili Cracker ili kvito tam lafove ima.
Аз съм най- обикновен програмист, не знам ти какъв си, ноаз като такъв смятам че в работата си до тука съм се научил на някои доста полезни неща които с радост бих споделил във форума. Те са свързани главно с манипулиране на EXE та. Но също така бих искал и да науча нещо ново. Това което ти си направил е много оригинално и поучително за мен.
Но във него няма грам мисъл, от гледна точка на това което ме интересува. Освен това го намирам за силно просташко. И смятам, че беше напълно достатъчно да постнеш във форума като любопитен факт, а не да ми го демонстрираш нагледно. Човек все пак трябва да има уважение към личното пространство на другия, още повече ако ти е колега, ТОВА НЕ Е ИГРА!



Тема Re: Малко критика в клуба [re: 6O+4]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.05.05 01:28



Болезнено е нали? Знаеш ли защо аз, въпреки опита си не си слагам етикети, пагони и нашивки.

Поради най-простата причина. Хакера знае, че не знае всичко. И работи по въпроса, вместо да си губи времето по форумите.



Тема Re: Малко критика в клуба [re: martyr]  
Автор 6O+4 ()
Публикувано29.05.05 06:05



Мдам, не мога да не се съглася с теб. Макар, че по форумите съм намирал доста разрешения на проблемите си. Ма те май не са свързани с хакерството:))))



Тема Re: Малко критика в клуба [re: rOOty]  
Автор ghs (познат)
Публикувано29.05.05 08:21



rOOty Добре казано и направено...



Тема Re: Малко критика в клуба [re: rOOty]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано29.05.05 22:43



;о)))))))))))))))))

10х


Щирлиц

Тема rOOty-ich, светни ме [re: rOOty]  
Авторвнимaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 01:45



Всичко, което демонстрираш в постинга си е читаво и е правено вече от не един "социален инженер":)) Включително и аз съм проникнал в не една абв-поща по "твоя" начин, обачеее... Айде кат си тарикат, отккрехни навалицата как да си бършем IP-то, щото нали абв-то записва неизтриваемо кой е влизал и кога в пощата.



Тема Re: rOOty-ich, светни ме [re: внимaтeлeн]  
Автор ghs (познат)
Публикувано30.05.05 07:44



Ползваш proxy при такива неща...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.