Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: @abv.bgнови [re: tany@]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 12:36



Опита не беше негов :)



Тема Re: @abv.bgнови [re: tany@]  
Автор2=3 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 14:56



Ха,ха взе да става интересно...
То опитът наистина не ще да е бил мой!
Въобще не ползвам ICQ,не пиша в пощи и IP ми се сменя всеки месец!



Тема Re: @abv.bg [re: 2=3]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано14.05.05 17:22



което обаче не е отговор на предизвикателството към тебе:)
постинга е малко по нагоре - пак го виж
условията са ясни
ако можеш- просто го направи
отсега казвам, че въпроси няма да задавам
ако намеря нещо в чекмеджето- ще го постна тука
така всички ще знаят, че не говориш празни приказки и наистина можеш да го направиш
това е...
а исках контакт с човека, който е правил опита, защото не знаех дали е склонен (най-вероятно - не) да коментирам във форума това, което е приложил като тактика в случая
и то не за да ми я каже:) - аз го изкоментирах в крайна сметка с него и той може да потвърди това, което пиша.

та...?

Guns don't kill people, lie kills people..

Редактирано от tany@ на 14.05.05 17:23.



Тема абе, танюша,нови [re: tany@]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 18:22



с децата ли се сваляш по форумите, а?



Тема Re: абе, танюша,нови [re: root]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано14.05.05 18:33



а?...
това пък като как да го разбирам?!
за какво сваляне може изобщо да става въпрос тука?!
просто ми писна да се дъвче непрекъснато тая тема за мейлите в абв.бг
и изобщо за мейлите
човека казва- мога
ми хубу де
do it!
btw, сигурна съм че този, който може - го прави и изобщо не си прави труда да пише тука на тази тема
на него публично признание не му и трябва
ама това е една друга история...

Guns don't kill people, lie kills people..


Тема 8237ХXXнови [re: tany@]  
Автор2=3 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 20:31



Персонално...
Рядко поствам тук,причината да го правя е за да може такива,като теб да се замислят и да търсят "дупки"...още повече това би трябвало да е твоя професионална ориентация...
Така научаваш много и помагаш на потребителския софт да се развива.
Останалото...по мрежова...

Професионално...
Не желая да постна алгоритъм тук и утре всеки прочел постинга да се "прави" на хакер,атакувайки пощи.
Не желая да се самодоказвам,затова съм и анонимен!

А може би да дам напътствие на тези,които нямат достъп до професионална информация...



Тема къде го чукаш, къде се пука... [re: 2=3]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано14.05.05 22:41



Персонално:
да търся и намирам дупки по потребителския софт не e мое призвание
мога да науча конкретно нещо, което не зная но ми e потрябвало в конкретните ми задължения, но АКО ми трябва и КОГАТО ми потрябва
но нямам толкова свободно време, че да се занимавам непрекъснато с това допълнително
дали това ми качество ме атестира добре или зле не зная, но това е истината Професионално
покажи ми поне една дума, която съм написала, от която да личи че "призовавам" този алгоритъм да бъде постнат тука?!
_________

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943553221&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943557256&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943605649&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943618257&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943620106&page=0&view=collapsed&sb=5
_____________

по третото (не е озаглавено...) анонимността не нещо с което човек може и трябва да се хвали- извинявай, ако те засягам с това, което пиша, но такова е моето мнение
а и колкото и добър професионалист да си, не зная дали някой ще повярва, ако не те познава или поне ако няма косвена информация за твоя професионализъм
а това с анонимност трудно можеш да постигнеш
но ти си знаеш по добре

пощата, която предложих за експеримента е нова, празна, регистрирана специално за целта - така няма да има ощетени
а дали ще се доказваш или не - ами... прави каквото искаш

четвърто: това последното, дето си го написал - ами какво да ти кажа... точно професионалист не би направил това, за което загатваш...или поне не би трябвало...
ако е професионална информация и я предлагаш на непрофеционалисти с "користна цел" - нарушаваш професионалната етика
ако е нещо, до което сам си достигнал, би трябвало да го предложиш на хората, които отговарят за сигурността на тази поща - а именно- екипа на абв.бг (за да те цитирам: " ...помагаш на потребителския софт да се развива ")
в противен случай само се създават флеймове и се раздухват не много мммм "благородни" страсти и желания

и последно- конкретната причина да напиша това:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=1943618257&page=0&view=collapsed&sb=5
е следната:

01:02:17 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
01:02:07 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
01:01:53 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
13.05 Пт 21:32:41 грешна дата на раждане yyy.yyy.yyy.yyy
19:12:26 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
19:07:11 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
00:23:17 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
00:23:04 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
00:22:46 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
12.05 Чт 12:38:23 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
12:38:13 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
12:35:58 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
12:22:35 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
12:21:24 грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxx
11:42:05 влизане xxx.xxx.xxx.xxx
11:41:28 регистрация xxx.xxx.xxx.xxx

плюс още нещо, точно което коментирахме с човека, който е направил опита
ако желае, той може да предложи част от лога на разговора - тази, която касае темата и опита, аз не мога, защото почти не пазя логове напоследък
но изобщо даже не е ставало въпрос да се иска алгоритъма - точно по тази причина разговора беше private , а не във форума
whatever

скрено поднасям извиненията си на четящите и пишещи тук и персонално на АлиБабач за флейма, но много мразя да ми вменяват неща, за които даже и не съм помисляла, както и да ми слагат в устата ( под пръстите ми) думи , които не съм казала (написала)
а и това с хакването на мейлите вече започна да става дразнещо и досадно

Guns don't kill people, lie kills people..


Тема грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxxнови [re: tany@]  
Автор2=3 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 11:23



"а и това с хакването на мейлите вече започна да става дразнещо и досадно"

Започвам...ще давам късове...вие сглобявайте!
За вашата пощенска кутия ...преминете до таен въпрос ...вижте сорса на login question...Ще започнем с нея...за достоверност

Ще забележите следен код...

...<td align="center" valign="top">
<form method="post" action="../servlet/bg.abv.mail.LoginQuestionTheController" >
<input type="hidden" name="ename" value="boyan7640" > <input type="hidden" name="domain" value="abv.bg" > <input type="hidden" name="born_day" value="Х" > <input type="hidden" name="born_month" value="Х" > <input type="hidden" name="born_year" value="198Х" > <input type="hidden" name="quest" value="Music artist" > <table width="330" cellspacing="1" cellpadding="0">
<tr>

Вижте ред ...value="Music artist{Таен въпрос}" >____________<table... интересно,копирайте празното поле,означено за нагледност с ____________,върнете се на тайния въпрос и пейст във формата за отговор!

О,това е само частица от атаката...какво направихте?...научихте дължината на евентуалната парола {Нали си знаете паролата,проверете!}!Не е малко...вярвайте ми...това е една стъпка напред...благоприятна среда и за инженерия и за брутфорс...
Е започнах отзад напред...но в природата няма нищо "безплатно",ще трябва да се потрудите!



Тема Re: грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxxнови [re: 2=3]  
АвторDlABLO (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 11:52



Не се ебавай с @abv.bg, то не е сложна работа, даже и паролата не е криптирана, ама я пробвай с @yahoo.xxx!!! Това е истинско предизвикателство!!!



Тема Re: грешна дата на раждане xxx.xxx.xxx.xxxнови [re: 2=3]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано15.05.05 12:01



да си имам и аз езика...вечно ще замотам нещо...
имах предвид, че става досадно през 5 теми да четеш -
"как да хакна мейл в...."
ако сериозно си решил да хакваш, сядаш четеш, пробваш,пак четеш и т.н...
ма то май нищо не става без знания, нали?- как беше там израза- 1% от бога и 99% труд
тя затова Баба Ванга беше и си остава Една....

Guns don't kill people, lie kills people..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.