Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема от години не бях влизал тук!  
АвторShveik (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 22:15



Близо 4 години не съм влизал в този клуб едва ли някой ме помни вече, виждам че нещата са все същите, само хората са се сменили. Вече съм малко далече от хакването на мрежи, за времето си бях на ниво.
Но така като гледам същността не се е променила софтуерните инструменти за тази цел са станали още по добри и мощни... спомням си имаше тогава един дето доста ни подрязваше крилцата.. намерих му постинга ето тава тогава той ни каза (това е част от поста му) :
"Сещам се за едно подходящо сравнение: Преди доста години попитали Лайза Минели какво мисли за развитието на музиката. И тя отговорила - "При съвременната електроника и една коза да сложиш пред микрофона и тя ще може да издаде албум"" http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=crack&Number=547728&page=&view=&sb=

тогава неможах да разбера това което каза... но сега като погледна назад и като направя сръвнение от днешната гледна точка виждам че е бил прав...
Света се променя променят се защитите... но и хакерите стават по силни и по обединени...
Има идна теория: "Ако някой измисли нещо ново то неговата мисъл е вече в информационният континиум на земята и веднага друг е долявя и може да използва това което друг е измислил за добро или лошо..."

Навремето в клуба имаше доста провукатори които ни разпитваха за нещата уж че са жертви... виждам че и сега ги има... всичко се повтаря!

упех на всички от мен и умната.

ПП: на първо място е собствената безопастност винаги мислете пръво за нея и тогава за всичко останало!




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.