Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хора, успокойте топкатанови [re: Ивaн]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 14:49



Абе пич я пак прочети внимателно кво съм писал по нагоре за спирането на нет-а и пак ще си говорим дали няма нищо общо с сниффинг , и за да не те мъча ще го напиша пак , след като пренасочиш трафика на жертвата през теб , просто го дропваш в резултат нет-а и спира , след като спреш да го дропваш или спреш изобщо да го пренасочваш през теб тя пак ще има :) Нещо неясно ???



Тема Re: Хора, успокойте топкатанови [re: Ивaн]  
Автор Chernobyl® (изТрещял)
Публикувано20.03.05 15:49



Оня като прасне един ARP poisoning, не може ли да й прихваща и дропи пакетите и по този начин да "спира нета"..?
Според мен проблемът е в LAN-а.

---
Fatal error: user in love


Тема Re: Хора, успокойте топкатанови [re: Chernobyl®]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 18:41



Мдаа.. наистина имате право, че човека може да прави ARP пренасочване. Но при това положение, той трябва да е в същия subnet, което ще рече че е пак някой калпазанин в локалната мрежа. А и се чудя как толкова време може да остане незабелязан...



Тема Re: Хора, успокойте топкатанови [re: Ивaн]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 18:49



Може може , най добре да си викне някои дето разбира повечко от такива неща и да го гепят , че определено подобно нещо е много изнервящо и докато на лошия не му писне ще си я тормози както си иска !



Тема Re: Хакнато РС [re: Heзнaeщa]  
Автор DeSiMiL ()
Публикувано21.03.05 00:53



Ами като гледам то се изчерпала темата - единствено мога да помогна със стерилен пакет на ХП :-) ама това и някои от София мой да го направи. За останалите (мъже) във форума - бас държа че мадамата е готина и тоя дето се ебава е някой пубер в ЛАН-а дето си мисли че ще и земе акъла с простотията си. ... еех любов :-) Този който евентуално е ходил да оправя кашората да изкаже мнение по въпроса че ми е много интересно. Другия вариант е поръчител да е ревнив приятел обезпокоен от предстоящото пътуване (мисля че стана въпрос че ще има такова)



Тема Re: БлагоДаря на всички [re: DeSiMiL]  
АвторHeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 08:46



Последният път Администратора на ЛАН ( приятел познавам го от години ) и направи формат и ми инсталира Windows- както казвате ВИЕ със стерилни дискове, защото и той мислеше , че е някои от ЛАН-а. Пък ЛАН-а е малък квартален около 20- 25 РС и всички се познаваме- квартала се състои от къщи и Админа има си купи сървър и му доставят нет и той на нас
За спирането на нета - мога още да разкажа: Напр. Изтривам името на Лошия от листата , след известно време ми спира нета- като дам ping на IP -всичко е наред би трябвало да имам нет - да ама НЕ- след известно време имам нет и -Отново името му е в листата
Или - отворила съм mail - чакам снимки - РС ми се рестартира (само) - накрая се наложи да ми изпращат някой снимки отново - защото бяха изтрити , а другите бяха отворени (не от мен)
Слушам музика с Winap- Лошия ми пуска песни или пък не ми позволява да си пусна тези коита аз искам.
Непрекъснато ми сменя настройките на Desktop, копира ми филми .... и т.н
Антивирусната програма ми я обновява той- щото ако аз опитам ми дава някаква грешка и следващия път като отворя РС тя вече е обновена. Никога не съм лепвала вирус , защото той ме пази- явява се нещо като защитна стена
Не мога да разкажа Всичко..... те са хиляди безобразия
Но е много изнервящо Чесно(защото това продължава цяла година)

Р.Р А колкото до това дали съм съм "засукана" или "готина" мадама (а дали не по-важно дали мадамата е гореща и секси)- Мога да Ви пусна една снимка - ако това е толкова е важно , само че вече темата няма да е за този форум

БлагоДаря Ви на Всички - наистина сте Страхотни.
Наистина Сте Много Добри




Тема Re: БлагоДаря на всички [re: Heзнaeщa]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано21.03.05 09:55



Слагай снимка да видим засукана ли си

Каква ти е антивирусната, все пак? Щото според мен си може имаш троянче. Или е нещо от Римоут Администрейшъна, така че в случая и админа ти може да е намесен.

<везде хорошо где меня нет>

Редактирано от Aлeдap на 21.03.05 10:06.



Тема И поуката от всичко е: [re: Heзнaeщa]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 10:15



Никога и при никакви обстоятелства не се връзвайте към ЛАН-"доставчик".



Тема Re: И поуката от всичко е: [re: @]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано21.03.05 10:30



Не позлвайте интернет и компютри?

<везде хорошо где меня нет>


Тема Тц [re: Aлeдap]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 10:34



Просто ползвайте нормален доставчик, при който едва ли ще ви се случи нещо подобно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.