Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема BPS Spyware & Adware Removerнови  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано22.01.05 16:00



Izteglish si versia 9.1.0.0

В архивчето имаше и файл със сериен номер, но се поръбрках от търсене и не мога да разбера къде да го въведа, за да се хакне програмата... Не може да трие намерените вируси без да се регистрира, а като дам регистер от нейния панел - ми отваря сайт да си я купувам

Моля Ви, помогнете ми!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: BPS Spyware & Adware Removerнови [re: Secret_boy]  
Авторbalin (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 00:07



bate i az imam su6tia problem i se 4udia kak da ja hakna !!!!!!!!



Тема Re: BPS Spyware & Adware Removerнови [re: balin]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано03.02.05 22:07



Да ти кажа:
Какво ли не прерових, какво ли не щракнах по нея - не намирах бутон за регистрация... Пфууу...

Деинсталирах я - до второ нареждане!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: BPS Spyware & Adware Remover [re: Secret_boy]  
АвторThe one (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 17:18



Що не пробвате да дръпнете кабела на нета. Като не си намери сървъра може да има алтернативна активация по телефон.И там да дойде момента за мощния крак.Не съм го пробвал, защото не ползвам програмата.Просто ми хрумна.



Тема Re: BPS Spyware & Adware Removerнови [re: The one]  
Автор)) (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 15:12



ннезнам защо се мъчите да ги регистрирате. качете си стара версия за която вече нямат претенциии и не се иска регистър. ефекта е същия работи си старата като новата ъпдейтва си се без проблем... само се мъчите пичове



Тема Re: BPS Spyware & Adware Removerнови [re: ))]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано12.08.05 13:18



Като качиш стара версия, тя автоматично казва, че няма да работи докато не се ъпгрейдне до новата - новата се качва и като не й кажеш сериен номер - честитка!

При маниаците компромиси няма!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.