Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови  
Авторblqblq (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 16:35



Някой, може ли да ми каже с какъв софтуер мога да разкодирам HBO и Spice Platinum. На София Кабел съм. Предварително благодаря.



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: blqblq]  
АвторAaron (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 17:31



Ne ti triabva software:-)))))))))))))
Vsashtnost vie tazi dumichka "software" zapochnahte da ia izpolzvate za shtialo i neshtialo bez vaobshte da znaete kakvo se krie pod neia:-)))
Kakto i da e....ne se uchudvam sled kato cheta kakvi nebivalici se pishat v tozi forum:-)

I taka...triabva ti decoder za HBO...edna malka, jeliazna kuttika, koiato se postavia predi buksata, koiato vliza v TV-to i struva 30-40lv:-)
Uspeh:-)))



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано08.02.05 00:33



ИМА начин за софтуерно декодиране батка, но не за всички системи за кодиране



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано08.02.05 00:35



И тая кутийка обикновено не е декодер а прост филтър щотот обикновено БГ операторите просто пускат заглушаващ сигнал, виж ако е с Далви кодиране вече е друго:(( и струва по-скъпо



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinum [re: ethernall]  
Авторblqblq (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:51



Знам какво е платка, знам какво е филтър. Чудя се дали има нещо подобно на D-Scaler.
А можете ли да ми кажете от къде да си намеря схема, в случай че няма начин да се декодира софтуерно?



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: ethernall]  
АвторAaron (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 17:07



Tochno za filter govoreh:-)
Imam priatel v Sofia Cabel i znam, che te ne codirat signala a prosto puskat dopulnitelen signal koito zaglushava signala:-)
Ta zatova razpraviah, che software ne e nujen tuk!:-)



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано09.02.05 14:34



бе по едно време и аз ръчках да го пусна на ПЦ-то ма после ми писна и го зарязах, в Евроком го бяха пуснали и в двата варианта на един канал със заглушаване, на друг с Далви кодиране - ма далвито така и не успях да го подкарам като хората:( та ги имаше и двете са не знам дали е така
бдв - има си мнооого обшрни теми тука из форумите за ТВ май



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор Chernobyl® (изТрещял)
Публикувано10.02.05 23:03



То пък все едно няма софТуерни филТри...

---
Fatal error: user in love


Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinum [re: Chernobyl®]  
Автор ..:: ReclUser ::.. ()
Публикувано14.02.05 01:22



Tochno puk za MBO ne sa vi neobhodimi nikakvi softerni filtri ili metalni kutiiki ot po nad 40 lv.
Filtura e hardueren i moje da si go napravi vseki edin ot vas s malko logiga (ei nali sme kompuiturdjii ..)

Podskazvam - triabva vi samo dva kondenzatora, namodka, poqlnik i dve buksi.. o da i prochutata kutiika kadeto da "slojite" vsichko tova. Shte vi struva tocho 4,90 s integrala i okolo 1 chas ot cennoto vreme.

Успех



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinum [re: ..:: ReclUser ::..]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано14.02.05 23:51



да бе да така е по ТЖ форумите даже има и схемата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.