Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinum  
Авторblqblq (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 16:35



Някой, може ли да ми каже с какъв софтуер мога да разкодирам HBO и Spice Platinum. На София Кабел съм. Предварително благодаря.



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: blqblq]  
АвторAaron (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 17:31



Ne ti triabva software:-)))))))))))))
Vsashtnost vie tazi dumichka "software" zapochnahte da ia izpolzvate za shtialo i neshtialo bez vaobshte da znaete kakvo se krie pod neia:-)))
Kakto i da e....ne se uchudvam sled kato cheta kakvi nebivalici se pishat v tozi forum:-)

I taka...triabva ti decoder za HBO...edna malka, jeliazna kuttika, koiato se postavia predi buksata, koiato vliza v TV-to i struva 30-40lv:-)
Uspeh:-)))



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано08.02.05 00:33



ИМА начин за софтуерно декодиране батка, но не за всички системи за кодиране



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано08.02.05 00:35



И тая кутийка обикновено не е декодер а прост филтър щотот обикновено БГ операторите просто пускат заглушаващ сигнал, виж ако е с Далви кодиране вече е друго:(( и струва по-скъпо



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: ethernall]  
Авторblqblq (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:51



Знам какво е платка, знам какво е филтър. Чудя се дали има нещо подобно на D-Scaler.
А можете ли да ми кажете от къде да си намеря схема, в случай че няма начин да се декодира софтуерно?



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: ethernall]  
АвторAaron (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 17:07



Tochno za filter govoreh:-)
Imam priatel v Sofia Cabel i znam, che te ne codirat signala a prosto puskat dopulnitelen signal koito zaglushava signala:-)
Ta zatova razpraviah, che software ne e nujen tuk!:-)



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано09.02.05 14:34



бе по едно време и аз ръчках да го пусна на ПЦ-то ма после ми писна и го зарязах, в Евроком го бяха пуснали и в двата варианта на един канал със заглушаване, на друг с Далви кодиране - ма далвито така и не успях да го подкарам като хората:( та ги имаше и двете са не знам дали е така
бдв - има си мнооого обшрни теми тука из форумите за ТВ май



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Автор Chernobyl® (изТрещял)
Публикувано10.02.05 23:03



То пък все едно няма софТуерни филТри...

---
Fatal error: user in love


Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Chernobyl®]  
Автор ..:: ReclUser ::.. ()
Публикувано14.02.05 01:22



Tochno puk za MBO ne sa vi neobhodimi nikakvi softerni filtri ili metalni kutiiki ot po nad 40 lv.
Filtura e hardueren i moje da si go napravi vseki edin ot vas s malko logiga (ei nali sme kompuiturdjii ..)

Podskazvam - triabva vi samo dva kondenzatora, namodka, poqlnik i dve buksi.. o da i prochutata kutiika kadeto da "slojite" vsichko tova. Shte vi struva tocho 4,90 s integrala i okolo 1 chas ot cennoto vreme.

Успех



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: ..:: ReclUser ::..]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано14.02.05 23:51



да бе да така е по ТЖ форумите даже има и схемата



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: blqblq]  
АвторRed Dragon (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 19:08



Softwaren! Hah! I az imah 1 takava me4ta navremeto! Namerih si 1 programka HBO crack ama nema takiva extri-ne stava! Ei sq predi 1 mesec edin moi priqtel mi nameri 1 jadja deto se slaga m/u kabela i televizora i se nastroiva ot edna vrutka! Vijda se 4itavo! Moje i da se vijda prekrasno ama poneje HBO-to koeto puskat ot kabelnite tellevizii e tolkova legalno kolkoto i legalno az si go gledam-kato se poqvqt subtitri po4va da preska4a obraza! Smisul te go puskat nelegalno i zatva se 6itva! Zatva trqbva da ima leko 4erti4ki i si4ko si e OK!



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Red Dragon]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 10:08



е как реши че се излъчва нелегално бре тъп....тва дет ти го е дал твоя приятел го бутни на един 100 херцов тв пък да видим дали ще има черти.....



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: kk]  
АвторRed Dragon (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:22



Абе я слез на земята бе! Дават ти National Geographic безплатно като имаш предвид, че поп целия свят за да гледаш тази телевизия трябва да плащаш отделно! За англия беше около 30 лири месечно! И ЗЕМИ ДА ПРОЧЕТЕШ КАКВО СЪМ НАПИСАЛ БЕ ТЪПАК! МОЖЕ И ДА НЯМА ЧЕРТИ АМА ПРЕСКАЧА ОБРАЗА-ТО ТВА ЧУДО МОЖЕ ДА СЕ РЕГУЛИРА! Съвземи се леко и после говори!!!!!!



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Red Dragon]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 21:28



emi moga da ti pokaja kak se gleda kato tolkova si otvoren....vzemi si smeni televizora



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: kk]  
АвторRed Dragon (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 23:34



Бъди 100% сигурен че не е от телевизора. Само тва ще ти кажа!



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Red Dragon]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 01:47



aide da ti dokaja
az imam edin takyf filtyr piratka...imam i orginalen
da probame ???!!!!



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: kk]  
АвторPACO (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 14:49



DAJTE NASAM EDIN TAKUV REGULIRUEM FILTUR.
PP@DIR.BG



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: PACO]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 13:51



Здравейте,
"компютърджийка" не мога да се нарека,хакер още по-малко,но много ми се иска да стана и да си го гледам това НВО безплатно и не само по Великден.От тоци горе-долу разбирам.Видях,че споменавате кондензатори,намотки,интеграли..Моля ви обяснете ми на прост език какво да взема,къде да го сложа и как да го свържа,че да тръгне НВО-то.
Много ще съм ви благодарна!



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Sunny]  
Автор After_Dark (бироунищожител)
Публикувано23.04.05 16:14



тва със намотките и кондензаторите работи само и единствено при "кодиране" със смущаващ сигнал, пуснат между този на звука и образа - просто си налепяш един режекторен филтър с голяма стръмност и Q настроен на 4естотата на смущението. обикновено става с тризвенен филтър - два паралелни трептящи кръга вързани последователно и между тях последователен към маса си4ките настроени в резонанс на смущението
ползваш дебел 2-3 мм посребрен проводник и кондензатори SM тип
тва при мен работи но не е гаранция че и при теб ще е така



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: After_Dark]  
Авторeтoвe (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 10:08



Абе тиа кабеларки и скапаните служители ме дразниат като кодираш HBO-to и се мислят за кой знае кво. Нестига че плащаш за кабелния пакет който би трябвало да е фул пакет + НВО ами и го плащаш
ето ви тука едно решенив на Паф Филтър
http://arcom.mail15.com/



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: eтoвe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 18:14



Ще ми позволите да не се съглася с повечето от вас
има си и софтуерно решение прогрмката е руска и попадах на нея някъде из немските форуми за телевизия , позвлолява декодиране както на цифров така и на аналогов сигнал има и филтри , но не работи със всички тунери и карти
мисля че се казваше мултидекодер или мулти флилер непомня точно пападах на нея преди около година
а и естествено трябва да имате ТЖ тунер на ПЦ



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Sunny]  
Авторbn (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 21:34



dai mail i chte ti kaja



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: bn]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 21:22



mallina@abv.bg
Mnogo shte sam ti blagodarna!



Тема тази тема....нови [re: Sunny]  
АвторRed Dragon (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 10:12



...не се ли изчерпа?????? Аз лично опитвах 2 години да си го декодирам с какво ли не! Свалях стотици програмки като HBO crack/hack и разни подобни! То сваляш, магериш разни настройки, ама нищо не става. Гледах разни схеми по мрежата, нарязах си ръцете за да ди направа и пак нищо. Дадоха ми един декодер пиратка и всичко стана приемливо. Махнах се от евроком и минах на центрум груп и сега образа е по-добър от този на BTV. Номера е да се разходиш по някой пазар в софия-централния например и 100% ще си намериш декодерче за не повече от 10 лв.



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: Aaron]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:54



защо да си копува декодер като декодиранети на тази телевизия от тоз доставчик става с една обикновенна жичка дълга около метър. навива се около кабела и се замасява към оплетката на кабела. жичката требва да е 75 ома. ади приятно гледане



Тема Re: Софтуерно декодиране на HBO и Spice Platinumнови [re: ethernall]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано05.01.06 22:10



По СКАТ вървят HBO, Cinemax, Diema extra с кодировка подобна на едновремешния Videocrypt с който се кодираха някои сателитни програми. Тях съм ги гледал с някаква стара програмка която ползваше хардуера на кепчър карти(също доста стари модели). Би трябвало и сегашната система за кодиране да се разбива по същия начин но не мога да намеря никава полезна информация за това. Имам съвременен тунер за компютър с много добър чип за обработка на сигнала(SAA7135 май беше) и ако с него става ще е супер..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.