Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема AVG и вирус  
Автор white_rabbit ()
Публикувано24.12.04 09:52



имам фрий версия на AVG антивирус , сега проверявах и пише че има вирус I-virus BOFRA , но не може да се изтрие ,
това е първия вирус , който съм хвнала с тази програма и не може да се изтрие , не знам защо
другото , което имам е :spybot- search and destroy , като пробвам с неговинаги намира десетина или повече червея , но 8 от тях никога не могат да бъдат изтрити , в download accelator plus adds са , zaщо е така ? какво да направя ?
та какъв е вашия съвет ?
какво да инсталирам , защото и без това на Ей Ви Джи-то му изтича срока ( безплатният )

Редактирано от white_rabbit на 24.12.04 09:55.



Тема Re: Срок???нови [re: white_rabbit]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано24.12.04 11:51



free-av.com



Тема AVG и вируснови [re: white_rabbit]  
Автор2=3 (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 13:43



Препоръчвам ти Spy sweeper Anti virus personal има ги в датата,ако после пак имаш проблеми пиши...



Тема Re: Coltнови [re: white_rabbit]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано24.12.04 14:20



калибър 45?



Тема Re: AVG и вируснови [re: white_rabbit]  
Авторsunrize (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 19:34



4owe4e mi ko da ti kaja i az imah poblemi sas tes virusi .praiih sumati preinstaliaciii na windows suotvetno gubeh dosta informaciq . za tova minah na PC- Cillin 2005 . isklu4itelno dobra prog raboti sas dawnload na winsdowsa ti imfirewall , koqto mnogo pomaga za ograni4awaneto na virosite do twoq komp istegli si q programata iii 6e se oprawiii ... imam opit sas taq prg .... edno momi4e i bqha zarazeni okolo 2000 faila si4kite do edin gi oprawi a tes koito ne mogat gi delet i gotoo



Тема Айде да ми обясниш, защо ненови [re: white_rabbit]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано28.12.04 11:34



си пусна темата в раздел СОФТУЕР или Windows, ами реши че точно тука трябва да си изплачеш мъката?
Щото като я делна, пак ще опяват случайните минувачи
та ми е интересно по каква логика кой от къде мине се изцвъква тука
най-малкото, както пише в ПРАВИЛАТА, първом човек трябва да се опита сам, чрез www.google.com, а че тогаз, ако е по-заплетено и уникално нещо, да тормози съседи и форуми.
А доколкото виждам, тоя вирус не е написан специално за бели зайци



Тема Re: AVG и вируснови [re: white_rabbit]  
Автор AVGBulgaria.com (AVG Anti-Virus)
Публикувано02.01.05 17:47



Здравей,

Предполагам, че проблема, за който говориш е възникнал с версия 6.0 на програмата, която вече отдавана е стара (затова и изече строка и за обновяване).

Можеш да изтеглиш версия 7.0, която е също безплатна и е на разположение вече месеци наред от http://www.avgbulgaria.com. Там може да се намери и допълнителна информация на български за програмата - инсталация, настройки, поддръжка.

Наистина няма нужда да се оплакваш, че не ти работи програмата, при положение че тази версия отдавна е морално остаряла. Все едно да се оплакваш, че Каунтър Страйк не тръгва под ДОС 3.3

Успех!

- оторизиран риселър на Grisoft AVG Anti-Virus

Тема Re: AVG и вируснови [re: AVGBulgaria.com]  
АвторPrecakan (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 10:43



АВГ 7.0.300 Фри
Вирусите те хапят по носа през монитора, троянски коне хвърлят къчове, тя не ги вижда. Е, някои ги улавя де.... по-безобидните



Тема Re: AVG и вируснови [re: Precakan]  
АвторTaka e, нe e тaka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 16:30



Прецакан ти е акъла, щото няма по-добра безплатна антивирусна програма за домашно ползване. Аз я ползвам вече 2 години. Инсталирал съм и други и пак се върнах на нея, защото е супер. А ти като си такъв разбирач, по-добре иди на хирург да ти оправи нахапания нос (от сегашния ти антивирус), щото така си много грозен.



Тема Re: AVG и вируснови [re: Taka e, нe e тaka]  
АвторPrecakan (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 15:28



Мдааа Ходих и ми направиха пластична операция. Сега АВГ ще плаща разноските. И много са ти ядосани, че не ги рекламираш както трябва.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.