Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Събиране на инфо за човек  
АвторИздиpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 08:42



Здравейте ,
Не знам дали точно за този клуб е темата ....
Става дума за "легално" събиране на информация за даден човек със средствата на интернет. Легално - защото не се използват никакви забранени средства и методи. Та... каква е възчожноста да установя самоличноста на даден човек , ако имам като данни - рожденна дата и място на раждане.
Бих бил благодарен за каквито и да е насоки по темата.
Успешен ден на всички.



Тема Re: Събиране на инфо за човекнови [re: Издиpвaщ]  
АвторKiko DJ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 11:39



Tемата не е за тази клуб,за клуб " Врачки " е .
" Легално " събиране ли ? Купуваш си сапун и го изпускаш пред
съответния админ.И ако не си женско ,моли се админа да е манаф.
Ето ти пример Kyle Katarn.Еvtime от Амстердам. 130.37.147.23. acas10.chem.vu.nl
И какво ще бягаш до Ню Йорк ли ? Сега ако ти тегля майните,сигурен ли си ,че съм аз.Много филми гледате.Ако имаше EГН,по-добре щеше да е.
Що не напишеш името на въпросната личност,така може да заинтригуваш
някой скучаещ и да ти свърши работата.Има един дето ми мъти водата,разбрах
къде живее и какво мога да направя ? Най-много да му го преместя от левия в десния джоб.Ако искаш пиши ми на лични kalexandrov@homelan.bg .
Знам някой трикове.Все пак е подсъдно.



Тема Re: Събиране на инфо за човекнови [re: Kiko DJ]  
АвторИздиpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 12:15



Оставих ти емайл с кратко описание на проблема ми .



Тема Re: Събиране на инфо за човекнови [re: Издиpвaщ]  
АвторDarkM (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 03:25



Ами ето ти един начин.
1. Започваш да тарсиш малки безплатни пощи т.е e-mail като намериш ниакои такав примерно на вестник или нещо такова търсиш свободни webadmin@nestosi.net или sysadmin@nesto.si или mailadmin@nesto.si
По принцип на малките сайтове администраторите позват или administrator или admin другите ги забравят или не ги ползват ти търсиш такава безплатна поща
2.След като си регистрираш такава поща трябва да знаеш твоят човек за които ти трябва инфо кога е бил точно в мрежата(за да не се осетят администраторите които ще питаш по касно)
3.Трябва да му знеш и IP-то тов е адреса от сорта на 123.224.43.23
след което отиваш на този саит - http://www.ripe.net/perl/whois
пишиш в полето IP adresa na човека и ти изкарва e-maila на доставчика на мрежата
4.Пращаш до доставчика едно писмо от някои меил (webadmin@nestosi.net ili sysadmin@nesto.si или mailadmin@nesto.si)
че на еди коя си дата в колко часа твоят човек не му пишеш името и ника а IPto се е опитвал да прави span или нeщо измисляш и го молиш за садеиствие да ти прати инфо за този човек за да го преупредиш като за парви път, и че ако продължава сте се обърнеш към съответните органи.И до 24 часа имаш нужното инфо.90%от администраторите сте ти се варжат даже и ще ти пишат че с радост ти услужват и ако има нещо пак да заповядаш.
5.Ако пощата в която се ресистрираш е балгарска и ако пращаш на бг доставчик пиши на български.Иначе на англииски.
6.Ако има въпроси питай.



Тема В конкретния случайнови [re: DarkM]  
АвторИздиpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 06:47



Нямам АйПи , но имам ЕГН. По скоро търся начини по ЕГН да намеря адреса на даден човек.



Тема Re: В конкретния случайнови [re: Издиpвaщ]  
Авторxpян (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 07:58



По ЕГН можеш да провериш: дали се осигурява в НОИ(www.noi.bg) и как му е фамилията и двете букви на 1 и 2 име. Оттам - в указателя за съответния град.

Втори начин - изчакваш изборите, които са относително скоро, пак ще пуснат онзи свръхпротивоконституционен сайт: въведете си ЕГН-то и вижте къде да гласувате.

Оттам лесно. Елементарно дори.



Тема Re: В конкретния случайнови [re: xpян]  
АвторDarkM (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 12:53



Наистина пробваи с НОИ инацхе не се сестам ж момента по ЕГН как може да стане



Тема Re: В конкретния случайнови [re: DarkM]  
АвторИздиpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 20:17



Аз обясних в е майл "стъпките" , но не виждам причина да не ги кажа и тук :
В началото имах само рожденна дата и място на раждане. След това с генератор на ЕГН изгенерирах възможните ЕГН-та ... те са краен брой и не чак толкова голям. После дойде сайта на НОИ - от там разбрах кои са "валидните ЕГН-та" за средно голям град в една и съща дата не се раждат повече от 5 бебета от един пол.
До момента имам 4 възможности - тоест ЕГН-та ... съсвсем нормално за проверка.
А идеята да "Виж къде да гласуваш" е ценна !!! Благодаря !!!

п.п. Най лесно би било с някакъв масив от данни ... но нали идеята е да не е незаконно . А до момента аз съм ползвал ИЗКЛЮЧИТЕЛНО публични ресурси.
Нищо незаконно .



Тема Re: В конкретния случайнови [re: Издиpвaщ]  
Авторxpян (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 21:46



За съжаление може да се намери цялата информация за всеки един човек в мрежата. Точно по тези стъпки: дата на раждане, ЕГН, НОИ, от НОИ вадиш име, от онлайн телефонните указатели вадиш адреса и това е.

Законен масив данни, какъвто търсиш, няма, доколкото знам.



Тема Re: В конкретния случайнови [re: xpян]  
Автор*pearl (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 22:19



само дето използването на чуждо ЕГН , което в случая ще трябва да се научи не с чисти намерение, може да донесе много проблеми на търсещия ....




а защо ти е да събираш информация за друг човек по такъв начин... я да се направя малко на питаща и аз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.