Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как мога да прескоча филтрите  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано09.09.04 08:45



Системните ни администратори са ни наблъскали всевъзможни филтири и въпреки че имам 8 часа интернет в офиса от 8 часов работен ден не мога да използвам максимално възможностите му защото е забранен достъпа до всякакви free сървари сайтове с MP3, chat дори и e-mail. Та положението е такова че все едно нямам интернет.

Как мога да се справя с този проблем



Тема Re: Как мога да прескоча филтритенови [re: alexoff]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 18:07



smeni si rabotata



Тема Re: Как мога да прескоча филтритенови [re: mutant]  
Авторfuzzy (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 09:19



мутанте - "Тревата Санчо, спри тревата". Въобще този феномен на "Набутващият се във всичко Тъпак" е неразбираем за мене.

Колкото до темата - мисля, че е непълно (некоректно) зададен въпроса. Какво означава "филтър"? Ако става дума да се заобиколи content filtering, то това може да стане лесно като използваш публичен anonymizer - примерно kniff.de
Едва ли това ти е проблема.
Общо взето има две основни положения:
1. Имаме изход към Интернет, но не всички портове са достъпни а имаме приложения които ползват такива.
И вариантите тук са:
1.1 Приложението което използваме поддържа работа с прокси.
1.2 Приложението не поддържа прокси.

При всички случай е нужна допълнителна информация: ОС, респективно какви права са ти дали, настройки на браузера ти (в случай, че имаш достъп до тях).

Колкото до това, че някои сайтове не ти се отварят ( дее*а тия фриита) може би просто проблема е в ISP-то ти. Аз например ползвам (т.е фирмата плаща) skynet.be и нямам достъп до болшинството БГ сайтове. Добре че Мобиком любезно предоставят open проксита на всички желаещи



Тема Re: Как мога да прескоча филтритенови [re: alexoff]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано10.09.04 09:46



не съм толкова напред и явно за това не мога да обясня какъв точно е проблема и как са настроени системите при мен. Просто исках от един free сървър да източа около 5 GB финансова литература а не мога просто нямам достъп до там. Но му намерих решението, приятели ще ми ги източат.



Тема offtopicнови [re: alexoff]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано16.09.04 16:49



5GB ?!!?!?!? che koga mislish da ia izchetesh ?

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Как мога да прескоча филтритенови [re: alexoff]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 22:34



А ще кажеш ли каде е качена безплатна икономическа литература? За кой сървър става въпрос?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.