Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ICQ срещу фирменото прокси  
Автор Sunny Ray (Sunny Ray)
Публикувано22.08.04 00:17



Предполагам че е говорено вече за това, но в момента тъпея в работата, в отчаяни опита да си пусна ICQто, че се побърках от седене... Дърпам тука някакви socs4eta и боклуци, ама все нещо не е както трябва, назад нямам нерви да ровя - може ли да ми дадете име на работеща програма за лъжене на фирменото прокси, pls.



Тема Re: ICQ срещу фирменото проксинови [re: Sunny Ray]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано22.08.04 09:26



пробвай със стъклен пропуск при сисадмина - може и да мине

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: ICQ срещу фирменото проксинови [re: onzi]  
Автор Sunny Ray (Sunny Ray)
Публикувано23.08.04 19:39



намерих някои неща, само трябва да ги изпробвам на следващото дежурство ;)))



Тема Re: ICQ срещу фирменото проксинови [re: onzi]  
Автор Sunny Ray (Sunny Ray)
Публикувано24.08.04 19:51



Ще се побъркам - с едната програма (hopster) не ще да стане, въпреки, че пиша там както е указано - единствената настройка след стартиране на програмата: proxy type Socks5 127.0.0.1 port:1080... ама не ще, не знам дали е заради неработещият крак! В другата ни сграда, които при това взимат нет през нашия рутер, го ползуват по този начин, а тука не ще - може ли някой да ми обясни какъв е механизма, pls. Какви са тия политики, какви са тия чудеса.

Другата пък (HTTPPort) ми иска да избирам локален порт и отдалечен порт и като не ги знам кои са, да си ги търся в папката services на windows-а. Там се виждат всичките отворени портова, ама как да избера. Пробвах някои на слука, ама отново не ще

Я яхуто си върви като слънце без да му правя нищо, ама много малко хора все още го ползуват за съжаление, но защо кюто не мога да го подкарам през тези програми, които уж са за това?



Тема Re: ICQ срещу фирменото проксинови [re: Sunny Ray]  
АвторBG Team (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 09:38



taka e, tryabva da se chete powechko
porazrovi arhiva nyakolko stranici nazad, tam ima tema "blocked icq"
tam pishe neshto za AIM i ICQ




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.