Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тоя фокус сигурно и вие го можете...  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано21.08.04 18:15



Не мога да си обясна как си влизам от нас в нетуорка...и понеже знам, че нямам локална мрежа с никой друг...и влизам в глобалната...и там - що да видя....мноооого, мноооого, адски мнооого имена....влизам в едно произволно избрано...и гледам две дискови устройства "Ц" и "Д"...влизам си най-спокойно в едното...на някъв французин беше...имаше някви написани глупости...но най-много се израдвах на шаха :) Копирах си го...ако знаете какъв шах само...толкова много опции никога не бях виждала...
После влезнах в друг приозволно избран и си свалих Нийд Фор Спийд Ъндърграунд...После в друг някъква стратегийка...само място на компа да имаш можеш да си прекопираш всичко...а да не говорим и, че можеш да го кът-неш...Аз ли направих някакъв фокус, бъг ли е това или просто си го има...??? Защото ако си го има ще съда....гейтс, че не ми е казал!!!



Тема Re: Тоя фокус сигурно и вие го можете...нови [re: Deemer™]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано22.08.04 09:26



и като се събуди и гледаш - краката ти отвити....

много фантастични филми гледаш май

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Тоя фокус сигурно и вие го можете...нови [re: Deemer™]  
Авторaxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 16:33



яко яко я разправай кви други неща ти се случват на тебе из света на ИНТЕРНЕТО и мрежите ахахахаахах!!!
DREEMER



Тема Re: Тоя фокус сигурно и вие го можете...нови [re: Deemer™]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 20:15



Попаднала си в друго измерение
The Matrix Has You, както се казва



Тема Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: Deemer™]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано22.08.04 21:02



Чисто и просто некадърните админи от I-Connect не са забранили ШЕРВАНЕТО на дискове по Лан Интернета и поради тази причина всеки вързан през тях със пусната локална мрежа /и съответно незабранено споделяне на файлове/ може да бъде прегледан.
Съмнявам се че и да им се оплачеш ще вземат мерки, най-много да ти кажат - Ами сложи си Firewall, което естествено не решава проблема.
А колкото до СЪДЕНЕ на баче Били - едва ли ще го осъдиш точно за това, все едно да съдиш Енергото че ти дава ток от контакта

Редактирано от AliBabach на 22.08.04 21:05.



Тема Re: Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: AliBabach]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано23.08.04 20:23



О, значи аз пак мога да влизам там...???...брей...това открива мноого нови хоризонти...Сега ше пробвам...ама направо отивам вече!!!



Тема Re: Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: AliBabach]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано23.08.04 20:26



Е, добре...какви бяха ония простотии на френски език с кашооони...???
А защо сега не мога да влезна....???...Направо съм обезсърчена...



Тема Re: Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: Deemer™]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано23.08.04 23:28



eee, аз да не съм врачка, обясних ти същността на изгрева на слънцето и смяната на фазите на луната, от там насетне - сама си съставяй звездна карта ;) нали се носи славата че от наше село сме все умни хора, вкл. и жените



Тема Re: Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: AliBabach]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано24.08.04 11:49



оо...съгражданин ли си ми? хаха...може да съм си откраднала нещо от твоя комп...буаххаха...
Е, не че са само икънекта...ама аз други не знам...хаха...
е, вече не мога..факт... :( Сега ме е яд, че не си откраднах и някой филм...тъй като още си нямаме фтп...представяш ли си??



Тема Re: Какъв фокус, какви 5 лв.нови [re: Deemer™]  
АвторBOGGY_G (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 02:33



e za kvo ti e lan bez ftp???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.