Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема А мойта тема ...нови [re: AliBabach]  
АвторlP .... (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:46



защо изчезна? За чичко Питър Нортън иде реч...



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракеринови [re: AliBabach]  
Авторбecнa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 09:36



И кое правило наруших, че ми изтри темата? Просто се поинтересувах възможно ли е нещо, без да питам как. Нито съм имала намерение да търся някого по айпи, нито знам как става, нито ме интересува. Просто попитах възможно ли е. А, сетих се - тук въпросите трябва да са професионални и ламери като мен не трябва да се допускат. Е, винаги съм твърдяла, че за модератори трябва да се избират мъже с големи пишки, но никой не ме слуша.



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракеринови [re: бecнa]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано13.10.05 12:10



Не сЕ кОси, те пазаржиклйи са малко по-други ора. Аз специално съм ги намразил от казармата, ама ко да се прави мЪдоратор



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракеринови [re: backinblack]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано13.10.05 17:08



backinblack, да ти дам телефона на главния редактор на "Искрено и лично"? Ще ти се зарадват много, както на богатия ти житейски опит от Казармата, така и от онеправдаването ти в Този ФОРУМ.



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракеринови [re: AliBabach]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано13.10.05 17:28



Мен не ми е проблем да намеря телефона нито на искрено и лично, нито на Г. Р. Проблема ми е, че се трият теми БЕЗПРИНЦИПНО.



Тема Хайде да го кажа ПАК [re: backinblack]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано13.10.05 17:55



за тези, дето по-късно са включили своите радиоприемници, щото явно не МОГАТ да ЧЕТАТ, простите и ясни правила написани НАЙ-ГОРЕ.
Мен народа ме избра, за да пазя НЕГОВИТЕ права и то точно от таквиз едни елементи, дето си мислят че ТЕ са най-важни, най-прави и най-онеправдани. Да, може и така да е, всеки си има своята 'малка правда', която обаче влезе ли в противоречие с 'голямата правда', бива игнорирана.
След като има гладни, жадни и недоволни - има си и съответният ред, аз не съм се родил модератор, или както там кривокрако изписват нисшите духом наименованието.
Оплачете се, напишете донос или оплакване, инициирайте избор на нов такъв, все пак - живеем в свободна страна, в която всеки може да прави каквото си иска, стига да не нарушава правилата и законите.
Само ми е интерестно, дали е 'случаен' факта, че и потърпевшата, нерегистрирана'бесна' и храбрият и доблестен 'защитник' backinblack ползват интернет от BTC, макар и от различни градове?



Тема Re: Хайде да го кажа ПАКнови [re: AliBabach]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано13.10.05 18:11



Случаен факт е. Чувал съм за разни проксита ама не съм се научил да ги използвам щото напровлението ми е друго.
Що се отнася до правилата нямам нищо против, но да важат за всички. Преди време имаше един урок за търсене с гугъл, ама щото беше изкарал цялата биография на рошко темата се триина, а разните глупости няма кой да изтрие.



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракери [re: backinblack]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано14.10.05 21:20



е и на мен на ми е проблем да намеря телефона или други данни на Б.П.Б, но нито ми е това работата, нито ме интересува.
Заяждания от новопристигнали посетители е имало и ще има, обаче за в бъдеще, като искаш да покажеш знания, умения и забележки -> ползвай Лична Бележка, не че и те не могат да бъдат прочетени от БигБрадър



Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракери [re: AliBabach]  
Автор eднaбoлka (непозната)
Публикувано31.10.06 12:04



ОК..правото и силата е твоя..както се казва-и хляба и ножа са в теб.
последна молба-просто изтрий темата..
бъди добър палач!
предварително благодаря!
Болката

Живота е болка!


Тема Re: Правила на КЛУБ Хакери, Кракеринови [re: AliBabach]  
Автор Razboinuk (непознат )
Публикувано21.12.06 22:10








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.