Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: хакване през форуминови [re: Джeйн]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано23.12.04 00:29



Ако утре прочета, че на някого са му обрали къщата през Интернет и са му изнесли телевизора като са го преточили през кварталната LAN мрежа, няма да се учудя. Също така съм чувал, че е възможно да отвлекат жена ти през водомера.
То ако така ставаха тия работи аз щях да емигрирам в Нова Зеландия през радио-модема, дето е горе на керемидите.
А стига глупости, а?

Редактирано от armenski@pop на 23.12.04 00:30.



Тема Re: хакване през форуминови [re: armenski@pop]  
Авторhuhajp (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 16:50



Znachi, poznawal admin-a, widql mu IP-to. Dobre. Posle kwo - wleznal w PC-to ... pak dobre (nameril exploit, bugawo mu PC-to). Edno ne shwashtam - kak mu grymnal RAM-a ? RAM-a sa addressi, koito se pylnqt s danni. Kato se rebootne PC-to se izprazwa. Kak taka e stanalo da go naebe ?
A kak pa she mu naebe CPU-to ? Prashtajki ton instrukcii i pregrqwajki go li ?
Wseki swesten mainboard ima heat protection, i she blockira cqloto PC ako se nadmine nqkakwa temperatura.
Wreli nekipeli. Gledal toj hackeri ...



Тема Re: хакване през форуминови [re: huhajp]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано28.12.04 00:51



Много филми гледат, верно си е ;)) Как не му е подпалил къщата през форума, не ми е ясно. Божеееее тия хора вярват ли си като ги пишат тия глупости??

Редактирано от armenski@pop на 28.12.04 00:51.



Тема Re: Възможен можеби сценариинови [re: KJ]  
АвторRed Dragon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 23:38



Теоритично е възможно! По принцип обаче това трябва да не е засегнало само него а и всички останали чели темата! Идеята ми е следната-PHP hack! Във форум е бая трудно да се направи! В списание хакер пишеше точно как се прави скрипта! Той беше най-общо казано троянец. От там като троянеца налази си правиш квот си щеш! Не ми се вярва това да е станало наистина-прилича ми на случаино съвпадение! Никой идиот няма да си загуби 2 дена за да може евентуално да си върне на друг! А бог знае дали тоя друг нямa firewall!



Тема Re: Възможен можеби сценариинови [re: Red Dragon]  
АвторCoM1 (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:05



Абе и троянец да има пак нз как точно може да му изгори хардуера. Има 1-2 вируса на този свят (поне досега), които могат да ти прецакат хардуера, но и най-тъпата антивирусна ги лови. И освен ако този "Хакер" не е Нео или пак не притежава вирус, за който още не е известно е НЕВЪЗМОЖНО.
Обикновено с XSS injection за PHPbb;IPB,vBulletin (etc.) се инжектира сниффер в тема/картинка/линк .
Примерен вариант, който в момента ми хрумна:
Атакуващият използва ник на някой приятел на жертвата (примерно) и му дава някоя "яка програмка". В ехе-то има е инжектиран и вирус, но нашият пичага не знае това. Пича има антивирусна от времето на Хитлер или НЯМА антивирусна и онзи зема, че му слага някой от тези вируси (чернобил :Р) дето прецакват хардуера. Лично аз си признавам, че не ги знам кои са и какво точно правят, но (дори и в Хацкер май съм го чел :Р) знам че има такива.

Естествено остава и варианта (не само остава ми май наистина е най-логичен) , в който нашият човек са го излъгали и после 3 дена са яли пили и веселили на негов гръб :Р (даже не три ами доста повече) ;]



Тема Re: хакване през форуминови [re: Джeйн]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано29.01.05 01:53



е точно па рама как си го обясни не разбрах



Тема Re: досега...нови [re: Джeйн]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано29.01.05 01:55



ни мой ти изпържи процесора, сички нови имат вградена защита срещу прегряване. И стар да е ако се дигне много системната шина обикновено машината просто забива а друг начи е само ако смени волтажа на процесора което поне аз не знам да мое да стане докато бачка машината



Тема Re: ама ти не знаеш ли...нови [re: armenski@pop]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано29.01.05 14:20



една позната така правила виртуален секс по интернета и забременяла, ебаси...



Тема Re: хакване през форуминови [re: huhajp]  
Авторjoyboy (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:01



съгласен с тва за многото филми.. а що се однася до хардуеара, към мойто дъно абит има софтуеар за овърклок, от който могат да се задават волтажите на процесора рама и хипертранспорт шината, агп шината системната шина.. и всичко това под уиндоус.. и си работи чудесно програмата, ама ей ти на начин да скапеш хардуеар с помоща на софтуеар директно под уиндоус :)



Тема Re: хакване през форуминови [re: joyboy]  
Автор ethernall (mastermind)
Публикувано29.01.05 20:08



мда така вече може и да стане ма пак би трябвало да има хардуерна защита няква




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.