Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ICQ#22222нови  
АвторLucifer (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 21:22



Predi izwestno wreme Симеонов ot VHG hakna ICQ#11111
naskoro prodadoh chrez rusnaci drug ICQ#XXXXX za suma,za koyto pisah
a v momenta ima bitka za ICQ#22222. Tozi nomer e sort of buggy.
Pochti vseki sled dosta opti moje da se logne v nego s parola:
1
da, edno kato cifra:) no parolata ne moje da byde smenena, ili ako izliza syobshtenie,che se e smenila , to tya se e smenila v bazata, no ne i na login servera.
Na koyto mu se iska infoto mu da kisne za izwestno wreme na ICQ#22222 ili da pishe ot tozi nomer za chas dwa,dokato go iztikat ottam,moje da se porbva da se logne. Infoto se meni dinamichno. Uspeh:)



Тема Re: ICQ#22222нови [re: Lucifer]  
Авторkumeca ti. (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 21:22



mdam, bitkata shte e goljama... za malko da uspeja da smenja i az parolata (ti znaesh za kakvo ide re4), no si kazah, 4e v krajna smetka, imam si dostata4no krasiwi i unikalni nomera za polzwane... tozi shte go otnesa 4ak kogato na vsi4ki 4ajnici im omrazne da se gawrjat s nego... nomer4eto e krasiwo i njakoj den shte go warnem tam, kadeto mu e mjastoto! ;)))



Тема Re: ICQ#22222нови [re: kumeca ti.]  
АвторLucifer (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 21:37



Abe kumec, koga uspja da go saborish toz 22222 be, predi malko 4etoh, 4e si shtjal da 4akash??? misleh, 4e naistina shte dadesh shans na lamerite da se u4at, ti kvo????
mislja 4e znam koj metod si polzwal za da smenish parolata, ne znaeh, 4e toj oshte raboti... are - obadi se ot nego, i mahni toz grozen nick ...:-)



Тема Re: ICQ#22222 [re: Lucifer]  
Авторлycи (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 00:50



луцифер ...
имам паролата на ай си кю -то , но юзера не го изключва ..все си е онлайн ..направо ми е чудно как не го изключва този комп. ..както и да е ...
,мога ли да следя разговорите както ми бе казал ... или да се логна без на нег. компютър да покаже че ай си кю то се използва от друг пи си .. или да взема
контакт листа му ?>>
абе идеи ??



Тема Re: ICQ#22222нови [re: лycи]  
АвторLucifer (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 00:58



Tova s podslushwaneto beshe feature. Logvash se s icq2go i sled tova s drug klient sys syshtiya nomer. Poluchawash syobshteniya i na icq2go, i na klienta. I s dwete si online. Posle AOL schetoha,che tova ne e bilo mnogo umestno i go dyalnaha.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.