Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 06.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lan,Ftp,trafic,ograni4eniaнови  
АвторMoCkBu4 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 22:09



Nachi kvo stava neska davat mi adresa na nekvo skrito ftp na dostavchika mi neznaino zashto skrito ama cialo sakrovishte ;) ta pochvam az kato nevidial da teglia sas blizo 300=400 K napravo ludnica
pobarkah se
mp3 za 15 sek klipche za 2 min mnogo izsurkah blizo 5-6 GB i nakraia me diskonektnaha tapacite ot dostavchika mi i nai naglo mi se obadiha na mobilnia shtoto se poznavame i me narediha vikat vtori jalt karton shtiali sme da se razdeliame i kup prostotii bil sam gi lagval nqmali Net drugite users 3 4asa tva ne moe da e vqrno posle kato se konektvam otkrivam 4e ve4e teglia ot tva ftp sas 15 k napravo otkachih i kakvo ddrugo otkrivam 4e imam ograni4enie na Lan trafika koito v momenta mi e 8k a predi den si razmeniah filmi s edin aver za nqkolk minuti kvi sa tia prostotii ne moga da razbera bili sme im lagvali kvo im lagvam we te kvo iskat da visia 8 4assa sas 100mb trafik ludi li sa?
Ta vaprosa mi e dali moga po nqkakav nachin da gi zaobikolia tia ograni4enia shtoto naprao mi varzaha racete umiram ot toz baven transfer to taka po lagnato se poluchi daje mirkata mi se e lagnala uj sam na 2 k izhodiasht za NEta ma mai tolkoz nqmam i kak moga da go proveria tva a?
Helpvaite shtoto ebal sam gi i alchnite dostavchici Tez Lan Mreji ne sa napraveni za krasota v kraina smetka nali ?



Тема съжалявам... [re: MoCkBu4]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 06:33



сам си си бил шута, ти си виновен. Основно правило: не бъди алчен (или поне не много).
Не можеш да заобиколиш скоростта, трябва или да хакнеш машината, или да се закачиш вместо някой потребител от вашите, който няма ограничение (все още :>), с неговите адреси: IP и MAC, и то при условие, че сигурността е изградена на този елементарен принцип, иначе става по-сложно. И в двата случая няма смисъл - това няма да трае дълго, ще те хванат веднага. За някакви музики, просто не си заслужава.



Тема Re: съжалявам...нови [re: root]  
АвторMoCkBu4 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 11:44



To ne e samo do muzikite ima i drugi rabotki :) obache taia sutrin me forbifdnaha
Forbidden
You don't have permission to access /Stor/ on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.28 Server at Tonus.BGBest.org Port 80

Nqma li nachi n da se hackne tva i da si surkam ot tam estestveno sam shte si ogranicha da ne se usetiat :Ppp
Ima neshto koito mnogo mi triabvat GOTOV SAM da si platia



Тема Re: съжалявам...нови [re: MoCkBu4]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано25.02.04 12:42



па сменяй си доставчика кво плачеш

Е тук нищо няма:



Тема Re: съжалявам...нови [re: ro6avia]  
АвторMoCkBu4 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 13:23



Kade da ida kato e edinstvenia v grada v malak grad jiveia samo 35 000 mishoci sme tuka :(



Тема Re: съжалявам...нови [re: MoCkBu4]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано26.02.04 13:30



Да вземем да ти предложим оферта да му станеш конкурент !

Ще ти доставим и НЕТ и хардуер и софтуер

Да видиш тогава ти как се псуват юзъри като теб :-))))


П.С. Офертата за доставчик не е съвсем майтап, но ще имам технически възможности за коментиране и оферта най рано другия месец !

Е тук нищо няма:



Тема я дай повече инфонови [re: ro6avia]  
Автор gali (забързана)
Публикувано26.02.04 18:55



galja@abv.bg

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: я дай повече инфонови [re: gali]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано26.02.04 19:15



Утре ще те намеря на ICQ учителке :-)))))

само да не вземеш да си го изтриеш от профила до тогава :-)

Е тук нищо няма:



Тема Re: я дай повече инфонови [re: ro6avia]  
Автор gali (забързана)
Публикувано26.02.04 20:33



добре че ми каза. точно мислех да го изтирия, когато видях, че съм си забравила гумичката на работа. абе знаеш ли, странно е, ама що продавачката ме гледаше така тъпо, като я питах има ли гумичка за профили? щотоо тя ми извади само за моливи и май за химикал некъв коректор.

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: може ли малко по ве4е инфо ??нови [re: ro6avia]  
Авторwarez (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 22:29



warez@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.