Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хитринки за чата?нови  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 11:56



някой може ли да ме насочи в кой от клубовете се дискутират разните хитринки за чата: дублиране на никове, прихващане на бързи, блокиране на достъп, влизане в скрити стаи и т.н.



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: chat]  
Авторsmee6ta se (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 12:41



Tozi koito dnes hakna 4ata,toi moje da te osvetli po hitrinkite.
Haide derzai!



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: chat]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 16:41



аре ве никой ли не зане нищо по въпроса ?



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: chat]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 22:59



Какво по-точно те интересува, бе приятелче?
Да клонираш никове ли, да базикаш чужди настроики ли, що ли? И за какво ти е да ги правиш тия простотии?
Ето ти насока: базата данни е MySQL ... айде дерзай сам нататък ... то наготово и баба ми знае ...



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: Пoпa]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 21:48



може би след като видя как стават нещата, след като и аз си загубя моето време, след като ми омръзне да ги правя,..... и аз ще започна да мисля като сега инакомислещите :)))
това е, и май го наричат окръжност, кръговрат, въртене и т.н



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: chat]  
Автор *Sunshine* (слънчева)
Публикувано18.02.04 18:59



каква точно хитринка ти трябва... питай и ще ти кажа...

"In dreams and in love there are no impossibilities. "
~ by Janos Arany ~



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: *Sunshine*]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано18.02.04 20:34



Кажи човек, какво ти трябва. Имам супер голяма колекция от мИРК троянски коне, експлоити за всичко, включително и за 6.12 и т.н. Според мен обаче не трябва да се дават на леймъри ;-) Наскоро с един флуудер нафлуудих телекомс-а от една залаа и около 1000 човека нямаха нет за 2 часа

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: хитринки за чата?нови [re: BurnOu7]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 22:53



10х, за отзоваването, но чак с такива работи не ми се занимава, просто тези неща не ме кефят...



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: *Sunshine*]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 02:48



ето че най-накрая се появи слънчевия лъч, в края на тунела :))
Здравей Sunshine, може би си бивша или настояща чатерка, и въпросите тук да превърнем в дискусия на друго място ;)
Скоро ме научиха как да виждам юзернейма на даден ник, това сигурно е най-лесното :), а от предния пост в тази тема разбрах че лафчето е база данни Mysql, ако не съм се заблудил нещо...
Поради "голямата мъгла" нямам готов списък с въпроси, но нека започна от някъде:
Необходимо ли е за да разглеждам полетата (юзер, никове, IP адрес и др. може би) в тази DB или за да се добера до дадена информация, да се науча да пиша MySQL заявки, или има готови отиграни трикове и за тези цели,
а как стават и нещата от първия ми пост.... и засега толкова, че да не се увличам много :)



Тема Re: хитринки за чата?нови [re: chat]  
Автор *Sunshine* (слънчева)
Публикувано20.02.04 16:25



здравей
можеш да ми дадеш меил...там ще ми е по-удобно да ти обясня някои от възможностите на лафчето
ако искаш си изтегли някоя програмка от MySQL.com
но според мен не е наложително
има някои трикове, които могат да ти помогнат в доста случаи...
не е трудно..аз ще ти ги напиша...

"In dreams and in love there are no impossibilities. "
~ by Janos Arany ~




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.