Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Анкетанови  
АвторБaчkaтopa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 11:42



Понеже влизайки тук веднъж месечно оставам с впечатлението, че средната възраст на пишещите в този форум е 12-15 години та реших да проверя.

И така - на колко години сте? Аз съм малко над 30.



Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
АвторChestar (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 11:52



15-6to??? Ne6to lo6o????



Тема Re: Анкетанови [re: Chestar]  
АвторБaчkaтopa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 13:07



Нищо лошо и нищо лично. Просто си проверявам теорията



Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
АвторChestar (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 13:46



Ami az 6te ti kaja slednoto! Sabrali sme se 10 du6i deto se zanimavat s tva i samo dvama sa na pove4e ot 18 ili po-to4no na 18! Ostanalite sa ot 14-18! Tva si e samata istina! Dobra teoriq! Ima bude6te!



Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано08.02.04 13:53



аз съм почти на 35, сигурно затова рядко пиша тук



Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано09.02.04 12:01



Възрастта не винаги е мерило за компетентност или качества ... най-добрият помощник на Торвалдс е тийнейджър а има цялото ядро на Linux в главата си (наизуст) . Не годините правят даден човек хакер а познанията ... за съжаление изключенията са неприлично много ... виж само реакцията на даден въпрос в този "форум" и ще ти стане ясна психическата възраст и умствения багаж на посетителите тук . Всичките се дърлят като надървени пубертетчета и си мер ят пишките ... никой не казва :

Намерих начин да намаля наполовина итерациите при брутфорс на мд5 хеш .

или

Ако напишеш ето това ******** във полето user на login.php в ето този сайт ***************** ще имаш readonly достъп до shadow passwd .



а преобладават въпросите :

От къде да сваля "на баба ми гъза.iso"

или

как да намеря "нещо, което в google и бездруго ми дава 200 хиляди резултата"


на което въпросните тийнейджъри смятата под достойнството да отговарят с нещо различно от RTFM, LTFG, STFU или направо "ходи се шибай бе ламе"


...


та така ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Анкетанови [re: martyr]  
Автор tany@ (dead)
Публикувано09.02.04 23:00



не съди по един за всички- тук има много хора които четат и пишат свестни и интересни работи....
(споко- не визирам себе си, но ме издразни подвеждането на всички под един знаменател....)
но принципно си прав- възрастта няма нищо общо
никога не е късно да станеш за резил... нито пък е рано
whatever....

I woke up just to die....


Тема Re: Анкетанови [re: tany@]  
АвторБaчkaтopa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 23:33



Не слагам никого под общ знаменател. Ако някого го интересува мнението ми то е, че хората, които в голяма степен покриват като интереси и възможности значението на думата хакер рядко се подвизават на подобни места. Както някой спомена възрастта не е най-важното, но въпроси за "хитринки в чата" и "какво да направя с emaila на гаджето" са по-скоро за клуб "пубертет", а не за клуб, наричаш се "Хакери,кракери". Никой не се е родил научен и никога не е късно да започне да се учи, но според мен това се прави на подходящи за целта места - примерно клуб "Компютри", Google и т.н. :) Другото е като да ходя да питам в "Футболни прогнози" какъв цвят е тревата на игрището.

Пак казвам - това е само мнение и не целя да засягам никого и да предизвиквам полемика :) Просто впечатление от инцидентното ми минаване през този клуб.



Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано10.02.04 10:45



Всъщност Таня отговори на мене, но приципно си прав ... особено за цвета на тревата .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Анкетанови [re: Бaчkaтopa]  
Автор tany@ (dead)
Публикувано10.02.04 21:12



хмммммм .....
с две ръце гласувам за идеята за клуб "Пубери"
от своя страна затварям полемиката
с това което ми отговори мненията се припокриват

I woke up just to die....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.