Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 13.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема hacknah hotmaila,kakvo moda oshteнови  
Авторmilko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 00:38



Zdaraveite!Probih hotmaila na edna macka i razbrah 4e ot 1 godina e s 1 prostak y me e lagala 4e ne znae nishto za nego.Taka pro4etoh vsi4ko a sega kakvo moga da napravya oste varhu tozi email.Nyakva programa da pusna za da prosledya kaputa(ima mu adresa zapisan tam) ili neshto koeto da pomogne za da prodalja.Blokiral sam poshtata taka4e nyama da moga da polu4avam info(ne znam parolata i ya smenih 4rez secret question)
POMOSHT



Тема Re: hacknah hotmaila,kakvo moda oshteнови [re: milko]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 10:31



ave ti si laino be



Тема Re: hacknah hotmaila,kakvo moda oshteнови [re: milko]  
Автор tany@ (dead)
Публикувано09.02.04 22:47



зарежи мацката
и не се занимавай повече с глупости...
щом те е лъгала 1 година, значи положението м/у вас е безднадежно...

I woke up just to die....


Тема za milkoнови [re: tany@]  
Авторmorko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 05:41



Milko,za da "hacknesh" hotmailna poshta zna4i znae6 dosta za "mazkata".Ako iskash da izvartolish "kaputa",zna4i trebe da prodaljava6 v sa6tia duh - kade mu e postata,DOB,Adr,S(ecret)Q(uestion),Mothers Maiden Name and etc.



Тема Re: za milko [re: morko]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано11.02.04 10:18



Хакването на поща в Hotmail е лесно...Моята и затова си е на личния ми сайт (viperion@viperion.net) ico_cool@yandex.ru Пробвай се и ако успееш ще ти дам права в IRC. Иначе ако му знаеш IP-to и е на кабел може големи мизерий. Виж дали влиза в IRC, може да му спретна някоя супер простотия, дори може FormatC да се направи. Иначе мацката я зарежи...Абе няма да ти даам акъл но по-хубаво не и прави мизерий.

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: za milkoнови [re: BurnOu7]  
Авторsomamu (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 16:03



abe pich, prodyljavash da me ozadachavash s toq format c: !!!! ami ako choveka e s linux??? kakvo shte pravish togava?



Тема Re: za milkoнови [re: somamu]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано11.02.04 16:05



Зависи как си е настроил нещата човека ... но в повечето случаи нищо не може да направи .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: za milkoнови [re: somamu]  
Авторsadama (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 22:27



mi sigurno cut /dev/hdb > /dev/null
ama moje 4oveka da ne znae ko zna4i tui i da se nalaga da 4ete books, ma se pak mi e interesno kak ot irc sha pusne del nesto :))), oswen ako drugata mreja ne e prawena ot niakoi 4awdar4e



Тема Re: hacknah hotmaila,kakvo moda oshteнови [re: milko]  
Авторasker (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 23:01



Ami ne znam moje bi trqbva da q zarejesh shtom ti pravi takiva nomera. Az imam podobren problem ama ne sam siguren. Moje li da mi kajesh kak si vleznal v neinata poshta. Napishi go tuk prosto i az sha procheta komentarite. Mersi mnogo



Тема ascer [re: asker]  
Авторmilko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 02:12



Prosto imah informaciya za tazi k...a i vlezoh s secret questiona koito i beshe imeto na lubimiya film az go gledah sneya.Tova e vsi4ko,gotnoto e 4e sega razbrah 4e si e smenila parolkata 4rez sashtiya metod, taka4e shte iz4akam da se napalni poshtata nyakolko meseca.TAKA tazi kaka shte me nau4i na prekrasnoto neshto nare4eno LUBOFFF





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.