Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тук трие ли се ?нови  
АвторTranslation (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 22:06



Щото май така ми се струва...

Попитах:
Някой има ли представа за крак за Gaberoff Koral и по-специално - Gaberoff Koral Spanish Dictionary?

А се оказва, че май това "не е редно" ???
Та питам - НЯКОЙ ИМА ЛИ СИ ПРЕДСТАВА ЗА КРАК ИЛИ НЕ?

Та тук ако не питам - къде?



Тема Re: Тук трие ли се ? [re: Translation]  
Автор AVAREGE_MALE (male)
Публикувано26.11.03 11:07



trie se i pri tova mnogo zlobno. az bqh postnal edna belejka za edin mnogo gotin cracker deto na 15 godini razbil sistemata za sigurnost na komersialnite dvd. bqh slojil link kum statiata koqto bqh nameril i pro4el. i bez nikakvo obqsnenie mi q iztriha. nqkoi hora si mislqt 4e kato imat moderatorski prava tova pravi foruma tehen...pi4ove- dir.bg ne e va6, a na vsi4ki hora



Тема тезинови [re: Translation]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 11:48



неща се питат в друг клуб Warez, не тук. просто никога не се е толерирало постването на теми за кракове... никога...
триенето не е злобно, просто се трие.
и на мен ми трябват кракове, всички ползваме малко или много Windows. Но, когато ми трябват си ги търся сам или питам във Warez, ако е супер трудно да се намерят. Обикновено не се стига обаче до постове там...
Ако нещо не ти е станало ясно, кажи си.



Тема Re: Тук трие ли се ?нови [re: Translation]  
Автор Watcher-The ()
Публикувано28.11.03 13:56



Gaberoff Koral Spanish Dictionary?

Човек,колко пъти да ти казвам,че тоба е фрее!!За какво ти е крак?
Ще ти дам и странитсата откаде да си го драпнеш но това може и сам да си го направиш!!!
http://www.bsoftbg.com/prg_view.phpname=Gaberoff+Koral+Free+Spanish+Dictionary

Нямя да е зле ако потърсиш малко преди да питаш които и да било!!!

Чистата съвест обикновено е плод на слаба памет


Тема Re: тезинови [re: Osogovetz]  
АвторTranslation (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 16:46



Ех, че съм тъп!!! Как не се сетих, че като ми трябва нещо за кино - да го търся в клуб "театър", нещо за театър - готово - в клуб "опера", а информация свързана с операта - може би в "домашни любимци" .....

Та как се казваше този клуб?



Тема Re: Тук трие ли се ?нови [re: Watcher-The]  
АвторTranslation (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 17:01



Човек,колко пъти да ти казвам,че тоба е фрее!!За какво ти е крак?

Би ли ми казал колко, тъй като до сега НИТО ЕДИН ПЪТ не съм прочел - поради простата причина, че постинга бе "забърсан", а преди да се случи тази случка - никой не бе отговорил..... та колко каза?

Ако съвсем случайно пък ТИ си "дръпнал" това фрее, случайно да забеляза, че е с "орязани" функции? Е ? Търся кракната версия на продукта. Търсил съм където трябва - не съм намерил. Питам тук най-накрая където да разбера дали въобще има преди да си го купя (да купя пълната версия).

На тази ти забележка /цитат/ - Нямя да е зле ако потърсиш малко преди да питаш които и да било!!!, отговарям така:
НЯМА ДА Е ЗЛЕ, ако се поинтересуваш малко, преди да отговаряш каквото и да било.

П.П. : Та даже и линка ти не работи - та няма да е зле и да ги проверяваш преди да публикуваш.



Тема Re: тезинови [re: Translation]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 18:17



неща се питат в друг клуб Warez, не тук. просто никога не се е толерирало постването на теми за кракове... никога...
триенето не е злобно, просто се трие.
и на мен ми трябват кракове, всички ползваме малко или много Windows. Но, когато ми трябват си ги търся сам или питам във Warez, ако е супер трудно да се намерят. Обикновено не се стига обаче до постове там...
Ако нещо не ти е станало ясно, кажи си.



Тема Re: тезинови [re: Translation]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 18:18



нещааа... нали?



Тема Re: тезинови [re: Osogovetz]  
АвторTranslation (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 19:05



Та, ще репликирам само тук, че току виж си ме обвинил, че пиша едно и също по няколко пъти, макар, че виждам че имам пример за такова подражание.

Мисля, че точно и ясно си поставих въпроса - и то точно в клуб в който има в името си "крак" ... Не можах да "стопля" настояването ти, нито пък се опита да ми стане по-ясно. До тук разбрах, че в ТОЗИ клуб - НЕ СЕ ПИТА - така ли? Ами тогава като бъдещ модератор, заедно с настоящия вземете, че си го заключете - просто и ясно решение - давате достъп само на тези които няма да питат и готово.

Виж, момче, нямам желанието да се заяждам с теб или пък с когото и да е. Имах точен въпрос - или му знаеш отговора или не. До тук - НИТО един отговор в който да се казва - да знам, или не, незнам. Само отговори от рода - ама за какво ти е, ама нали е такова или онакова, ама защо тука си писал, ама аз нали ти казвам еди какво си дето няма нищо общо свързано с това което питаш, та и на всичкото отгоре някой решил, че тук не му е мястото и го забърсал. Българска работа... Хех - за съжаление това понятие вече стана стандартно нарицателно...



Тема аминови [re: Translation]  
Автор Osogovetz (Медик)
Публикувано28.11.03 20:47



защо да те обвинявам? репликирал съм два пъти с основателна причина.
просто тази твоя тема е подходяща за онзи клуб, не за този. и от всички това трябва да се разбере веднъж завинаги. Аз не съм модератор и въобще, ама въобще не се знае дали ще съм. И вероятно не би следвало и да съм, понеже имам особени намерения да докарам този клуб до някакво подобие на клуб за компютърна сигурност, мрежова сигурност, всякаква такава сигурност. И тогава три четвърти от мненията тук ще паднат. Факт! Аз не се заяждам, макар понякога да имам остър език. Уважавам всеки и се стремя по твърд начин да обясня някои неща. Естествено винаги оттък ще минават хора, които искат нещо лесно - хак,мак, какво ли не. Има и хора като теб - хора добри, невредящи, които хич не ги интересува тая пуста компютърна сигурност, те единствено имат нужда от конкретна помощ в намирането на крак (най-често) за някоя програма, дето им трябва... но просто тук не му е мястото, наистина не е! Тези неща, както и намирането на свежи програми, музика, видео, какво-ли-не, връзки към такива места са обект на клуб Warez. Да ме поправи някой, ако греша...

момче е хубава дума...хареса ми... прави ме млад...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.