Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой е най-добрият антивирус според вас?нови  
Автор 15:4O (точен)
Публикувано16.11.03 20:13



Norton, McAffee, F-Prot, Kaspersky...etc.etc.

Навън вали,
духа вятър.
Циганин отива на театър.


Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: 15:4O]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 21:39



kaspersky



Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: Osogovetz]  
Автор 15:4O (точен)
Публикувано16.11.03 23:47



Други мнения

Навън вали,
духа вятър.
Циганин отива на театър.


Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: 15:4O]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 01:10



Mnogo mi hvaliha Sophos neznam kolko e dobra! prosto chovek koito se vodi che razbira!



Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: 15:4O]  
АвторAllah (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 01:11



Quick Heal



Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: 15:4O]  
Автор bbwolf (blah blah)
Публикувано19.11.03 09:11



quick heal, f-prot, kaspersky то други просто няма

Who controls the past now controls the future,who controls the present now controls the past.


Тема Re: Кой е най-добрият антивирус според вас?нови [re: 15:4O]  
Авторujasen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 13:59



naj obi4am Norton, a ako si govorim za naj-mrazeniq to nesymneno pyrvenstvoto dyrji PANDA-ta. otkakto mi q slojiha na slujebnoto PC, ma6inata vze da zabiva pone po 7-8 pyti dnevno, da dava gre6ki v kernel-a, da uvisva proizvolno i da 4akam po 1-2 min da otvori naprimer Word.

taka 4e spored men ako vidite PANDA - trepete q dokato e malka



Тема Най-добрия онлайн скенер е точно на Пандата!!!нови [re: ujasen]  
АвторBoлтpoн (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 20:07



То, ако беше така, както ти говориш за Пандата, те щяха отдавна да са фалирали! Как си инсталирал Пандата и какви настройки си и дал? Ако си разрешил да ти прави евристични проверки, естествено ще бави, защото проверява всичко! Махни тази отметка и ще видиш, че Пандата работи поне три пъти по-бързо от нортъна! В един клуб ми заразиха една дискета с макровирус, който Пандата веднага хвана,а имаха Нортън2002 и си откриха проблема чак като им казах, така че недей да хвалиш много Нортъна, а питай преди това тези, които са си патили от него!



Тема Re: Най-добрия онлайн скенер е точно на Пандата!!!нови [re: Boлтpoн]  
Авторujasen (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 09:40



съгласен съм с теб в едно - всеки е патил от някакъв антивирусен софтуер. кой от панда, кой от нортън, кой от ...
няма идеален вариант. просто аз с нортъна никога не съм имал никакви проблеми, докато пандата направо ми е...а майката на компютъра. не съм я качвал аз, а системните администратори в службата и съответно не знам какви настройки са правили, но е факт, че на съвсем прясно инсталиран компютър (само преди седмица форматирах и преинсталирах всичко) всичко се скапа. взеха да излизат системни съобщения за грешки в mtask при стартиране, забива постоянно и т.н.
преди да ми натресат пандата всичко беше ОК. ако бях само аз добре. щах да реша че аз съм направил нещо грешно, но същото положение е и при останалите колеги.



Тема и още нещонови [re: Boлтpoн]  
Авторujasen (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 09:43



забравих нещо.
нортъна се инсталира като част от системата, докато пандата се стартира като приложение, което забавя нещата. поне така ми обясни един познат сисадмин. аз не разбирам, но съм склонен да му вярвам поради фактите, които вече изложих.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.