Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пичове,помагайтенови  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано25.10.03 00:05



Малко ми е неудобно да ви моля за това,но ако разбера кой е ще го убия-с ваша помощ ще му се размине..От известно време /4-5/дни един МТелски номер непрекъснато ни притеснява-първо съпруга ми,вече и мен,щото му турих майните на гласовата поща и му пуснах 2 подходящи за случая съобщенийца след навлека от негова страна.АБСОЛЮТНО съм сигурна,че не е познат,приятел зевзек или тайни обожатели/ки.Много са малко хората,на които си даваме номерата на мобилните и домашния.Звъни си това копеленце без задръжки по всяко време и много досадно-то за него 2-3 през нощта е нищо.И това е всяка вечер предимно след 11.Снощи беше поредната серия-ясно е,че Мтелци никога няма да ми кажат име от съображения за неговата сигурност/нали може да му набием шутовете/,да пиша молба в полицията е смехотворно/кой ли ще се занимава с мен/,та затова съвсем сериозно и отговорно ВИ моля-
-МОЛЯ ВИ/така и така името на гадняра няма да разбера/ако някой може от съпричастност да ми помогне да изпушим мобилния на копеленцето/да му е за урок/,нека ми пише на бележки,ще дам номера
Може да Ви се струва несериозно,но вече съм сменяла домашен номер преди време точно поради тази причина и ми писна аз да се овътрям
Надявам се някой да се отзове-съвсем сериозно.Най-многото,което мога да направя за отзовалите се е да ви черпя по едно виртуално.



Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: инaт]  
Автор mirusev (познат)
Публикувано25.10.03 04:29



за домашния не знам - ам за мобилния - като му знаеш номера - земи го забрани
е, той ако е инат ще звъни от друг, ама ще забраниш и него .. :)) и така ...



Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: инaт]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано25.10.03 05:56



Prenasochi mu povikvaneto kym 166 naprimer....
i poveche nqma da ti zvani..ili moge i da mu go zabranich...
A tova po skoro mi zvuchi ne kakto e opisano, a dajte da precakam GSM na syseda kojto ima po nov model ot moqt-nechto kato BG zavist.

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: инaт]  
Автор gali (забързана)
Публикувано25.10.03 11:16



щом казваш, че е мтелски номер, значи го виждаш. дай го тук, ние ще го побъркаме.

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: mirusev]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано25.10.03 13:38



Тва е ясно,но телефона ми не го позволява само за един номер-или всички или никой,пък парички за друг не ми дрънкат в джобчето



Тема Re: Пичове,помагайте [re: nasko2OO2]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано25.10.03 13:43



Нищо подобно,Наско,завистта не ми е познато чувство и предпочитам да съм в добри отношения с хората,но мразя навлеци при това анонимни.И когато говоря с някой срещу мен винаги го гледам в очите,така че...на грешен път си.



Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: gali]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано25.10.03 13:45



И до повече броя,ама пусто не са ми нервите корабни въжета,я.



Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: инaт]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 14:08



нали искаш да ти помогнем?
дай му тука номера и верно ще го направим да си говори сам!



Тема Re: Пичове,помагайтенови [re: дokтopa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано25.10.03 14:41



0889565820
Е,турих го на мегдана



Тема Re: Пичове,помагайте [re: инaт]  
Автор Watcher-The ()
Публикувано25.10.03 15:24



Akotovamu e nomera,daznaesh chetozi ili tazi sa veceh s pobeliali koisi:)
Opitai da im zvannesh sled edin den i shte vidish che tozi nomer ne raboti veceh:)

Чистата съвест обикновено е плод на слаба памет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.