Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Speshno mi pomogneteнови  
АвторAlisia (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 13:29



Naskoro me vklu4iha v vatre6na mreja v bloka.Tozi koito mi napravi mrejata edin den me popita nqmala li sam da 6erna ne6to,az mu otgovorih 4e ne iskam za6toto PC to mi e slabo i kato po4nat da mi se rovqt 6te se zabavi o6te.Togava toi mi otgovori 4e az kato ne 6ervam toi 6tql da 6erne ne6to vmesto men,i togava pred men vlezi v moito PC ot negovoto i 6erna failove. pri koeto sled 30 sek mi rest.. PC to. Vaprosite sa mi:
1-kak go pravi.
2-kak moga da go spra.
P.S.- operacionnata mi sistema e XP
mn 6te sam vi blagodarna ako mi dadete savet
Blagodarq vi predvaritelno.



Тема miнови [re: Alisia]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 13:32



иска те човека, явно. .... ако е убав, 'оди му на крака да ти тури една патка... ако не е убав.. па пак....



Тема Re: miнови [re: Osogovetz]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано15.10.03 13:56



Браво ! Страшно и помогна ! Така да ти кажа правичката, май те всички мъже на планетата са Кракери и Хакери ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Speshno mi pomogneteнови [re: Alisia]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано15.10.03 15:30



Спри си default shares на машината и си смени паролата
както и забрани логването и администрирането през мрежата от Local Security Policy

Е тук нищо няма:



Тема налинови [re: ro6avia]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 20:46



най-лесното, спри това, онова... а кой ше и удари една патка, а?!



Тема Re: Speshno mi pomogneteнови [re: Alisia]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано15.10.03 21:17



i si turi poslednite updates ot microsoft za rpc bugovete
imam edno toolche tuka det s nego se pravqt takiva magii ako ne ti e zapatchnata bozata toest spawnva ti shellce :> taka che :>
patchvai



Тема Re: Speshno mi pomogneteнови [re: Alisia]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано15.10.03 21:25



tova deto go kazvach ne go vqrvam po skoro tyrsich nachin da ti kagat kak se vliza v drugo PC
e ako ne e chernal nichto nqma nachin osven ako ne e ot 5mata BG koito go vladeqt. E stiga da ne si imala nqkoj troqnec ili nechto za RC.
Nema nachin da ti vlezat v PC ako nqmash shernato nechto...AD kazva wincheto
ima nachini chel sym no opredleno ne sa razkriti vsichkite stypki mnogo e slogno az kato razbrah s dve klikvaniq ti vlzenaha v PC e tova go nemq nikade...

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема аман от "разбирачи"нови [re: nasko2OO2]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано15.10.03 22:34



За Ваше сведение, г-н Специалист nasko2OO2, трябва да Ви кажа, че ако този дето е инсталирал Windows-a е бил на твоето ниво, със сигурност е оставил Administrator акаунта без парола, и какво ми пречи според теб на ТЪПОТО XP i Nt2000, през МРЕЖАТА да напиша \\ip.na.zertvata\C$
и като ме попита за име и парола да въведа Administrator и Ентер ???
освен това съм 100% сигурен че е оставен и Remote Registry сървиса пуснат, + Allow Remote Assistance .... дето и той е пуснат по дефаул
айде нека се само петимата квартални алкохолици на бира от вашето село да са виждали на живо некадърно инсталиран Windows, отделно че 99% от продавачите на компютури никога не си правят труда да пачват Win-a

и аз го мога, и тате го може, ама козата си сака пръч

Редактирано от AliBabach на 15.10.03 22:36.



Тема нема данови [re: AliBabach]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 05:47



има обръщаш внимание! аз казах: една п**** да и ударят и сичко ше е ок! козата си сака пръч, жената си сака... знаеме к'во....



Тема Re: Голями простотиинови [re: Alisia]  
Автор Toнчo (полузапознат)
Публикувано16.10.03 18:44



се изписаха...
Разбра ли Рошавия какво ти каза да направиш? Ако не ти е ясно - пиши тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.