Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сайтът на списание “ХАКЕР” 2  
Автор XAKEP ® (непознат)
Публикувано24.08.03 17:32



E, zashto?

Zashto be Djanam:))))))))
Ta vaprosa e, zashto velikijat vi moderator napravi taka, che po tema N: "Сайтът на списание “ХАКЕР”", da ne mogat da se davat poveche otgovori?

To se vijda, che sme na edno mnenie za tova, kak i kakvo......
Vidja se sashto, che izjavjavate ogromno jelanie za pomosht, no imi vi marzi JESTOKO, ili vi e strah, pak JESTOKO, no nai verojatnoto e, che ne ste javno takiva, za kakvito govorite.

Znaete li, che chakahme poveche ot sedmitza otgovor na predizvikatelstvoto, a imenno, ZNAESHTITE OT VAS DA NI PRATJAT STATIJA...........

Pitame se, nujno li e da vi kazvame kakav beshe vashijat otgovor, gospoda znaeshti? :)))))))))))
Mai, che NE!!!

Obeshtahme vi, che dori bihme pusnali oproverjenie na nash materjal, saotvetno napisan ot vas:))))))))
Otnovo glas v pustinja!

E togava [itam vi, shto za hora ste?
Osven da kritikuvate mai naistina drugo ne mojete. A tova e jalko, nali?

Privetstvame horata, koito opredeleno ni podkrepjat, makar che imame treski za djalane...
A, na nai revnostnite ni pochitateli - sirech na vas "club", vi blagodarim ot sartze:)

Iskam da vi spomena, che spisanieto s radost shte publikuva vsjakakvi predlojeni materjali.
Vinagi sme otvoreni za VSICHKI

Plamen Tzvetanov



"XAKEP MAGAZINE" - the dark side of the things:)

Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР” 2нови [re: XAKEP ®]  
АвторXakepo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 17:54



Моля пишете на кирилица, ако не можете да си я инсталирате, ползвайте тези линкове:






Тема Първонови [re: XAKEP ®]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 18:36



можеш да пишеш на български, второ грамотно и трето - ти сериозно ли? Досега няма български сайт, списание, вестник, които да вършат нещо смислено, добро, полезно. Няма и нужда от такива. За цената от 1.50 смятам, че е твърде смешно това, което пишете, твърде постно, но очевидно имате читатели доста - това е цената, която ламерите дето ги мързи да пръднат, плащат, за да научат за "сигурността във FreeBDS"... операционна система, която не съществува...
Много от нас са сериозни хора, на възраст, работят доста отговорни неща, по доста отговорни места. Няма нужда някой на някого да доказва, каквото и да било. Това е присъщо на малките сополанчета, на друг не знам. За нас това списание няма смисъл. За останалите, които не разбират, списания и сайтове от сорта на "Хакер" са последното нещо, което трябва да четат, за да стигнат донякъде. Не само според мен - така виждат нещата мнозина, които въобще обръщат внимание на тия глупости. Те само водят до безцелни литания в опити да се хакне някоя машина, да се направи беля, да се унищожи многочасов труд на много хора...
Аз нямаше да ти отговарям, но ти продължи да упорстваш, макар модератора да заключи темата, ти продължаваш да буниш духовете. Защо? Този, които се оттегли е победител, равновесието трябва да бъде запазено, хармонията е висше благо.



Тема Re: Първонови [re: root]  
Авторx2 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 21:40



Da pla6tat razbiram i znam kakvo e da razbere6 ne6to sam ili da go napravi6 ...
Tova spisanie e super ideq . Za6toto pove4eto ot nas ne kazvat i ne mentkat informaciq na po-malkite ili tezi koito nemogat da razberat sami i zadavat postoqno
vuprosi ot truda na " HOW TO " tova sa taka nare4inite " lameta " a nie-xakerite
KFO ? seki si ima " maniq za veli4ie" 4e toi e edistven i nai-dobur za tova i e golqmato POTCENQVANE lol ma Vsi4ki sme ednakvi kakto e kazano v manifeta na
" XAKEP "i kato nqkoi pita " Kak da si napravq site " se zapo4va xaxa lamer i tui tova e maniq koqto po4ti vseki q e obladal .....



Тема Re: Първонови [re: x2]  
АвторXakepo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 05:45



Не съм много съгласен с това. Когато аз се запалих по компютрите и аз обичах да чета разни подобни хакерски измишльотини, които са много далеч от истината, и да им вярвам. След известно време се усетих, че нещата не са точно така и ако искам да науча нещо трябва да си седна на благородното продължение на гръбнака и да чета огромните и тежки книги.
Проблема с по-малките е, че ги мързи да четат и точно затова мъдрите им въпроси няма да спрат, а те ще продължават да четат тази брошурка и ще си мислят, че са върха на сладоледа.



Тема пламенчо,нови [re: XAKEP ®]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано25.08.03 11:37



не виждам що трябва да си губя времето, за да пълня тъпото ти изданийце.
очевидно ти от дума не вземаш. колкото пъти някой да ти обяснява, че изданието ти е тъпо/глупаво/недохранено/нещастно/ламерско [задраскай излишното], ти пак твоето си знаеш. според теб единствения 'легитимен' начин за критика е някой да ти пусне статия. която пък ти ще решиш дали да пуснеш или не, т.е. ти си основния цензор. всякакви други начини са предварително обявени от теб за 'нелегитимни'. и за това напира човек, издаващ списанийце, отричащо легитимността

на мен пък ми стига да си пост-на тук мнението. трибуната, която ми предоставяш, ми е (меко казано) ненужна. и въобще не ме интересува твоето мнение за мен. ама хич. така че не виждам никакъв смисъл да ти доказвам квото и да е.

айде чао. не се хаби да ми отговаряш. ако е пак на методиевица - въобще няма да го прочета.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.