Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема До модераторите!нови  
Автор TheBluffer (непознат)
Публикувано11.08.03 21:06



Бих желал да ми отговорите кой ми изтри темата и защо? Ще ви припомня, че исках да науча как се хаква поща в Яхото. Никак не мога да повярвам, че темата не е точно за този клуб.
Та ако някой от клубарите е толкова печен, че да знае как става тази работа, моля, нека помогне! Предварително благодаря!

Live your Life !!!!!!!!


Тема Re: До модераторите!нови [re: TheBluffer]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано11.08.03 21:12



абе толкова работи се изписаха за ХАКВАНЕ на поща че ако беше едно време, реки от мастило щяха да се излеят
РАЗБЕРЕТЕ ЕДИН ПЪТ ЗА ВИНАГИ - НЯМА НАЧИН, ПРОГРАМА ИЛИ СВРЪХЕСТЕСТВЕНО ЯВЛЕНИЕ ЗА ХАКВАНЕ НА ПОЩИ, МОЩИ, ТЕЛЕФОНИ И ТЕМ ПОДОБНИ
КАТО ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН Е ЧЕРЕЗ ОТГАТВАНЕ НА ТАЙНИЯ ВЪПРОС
10000000000000000 ПЪТИ Е ДИСКУТИРАНО, ПО-ДОБРЕ СИ ПИЙТЕ РЕДОВНО СУТРИН МЛЯКОТО, КАРАЙТА МАЙКИТЕ ВИ ДА ВИ СМЕНЯТ ПЕЛЕНИТЕ И ПРЕСТАНЕТО ДА ЗАДАВАТЕ ТЪПАНАРСКЯ ВЪПРОС МОДЕРАТОРЕ, ЗАщО МИ ИЗТРИ ТЕМАТА
ИЗЯСНЕНИ СА ПРАВИЛАТА МНОГО ПРЕДИ ДА ВИДИТЕ ВИЕ КОМПЮТЪР



Тема Re: До модераторите!нови [re: TheBluffer]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано11.08.03 21:29



Нещо не го понасям това модераторство повече.Или трябва да оставям всички лайна или да си скъсам гъза от писане на постоянни отговори.А аз нямам цял ден да се разправям с такива идиоти като вас, господин Блъфър.Поне да имахте малко форумна култура, като влизате във форума да прелистите архива, да се разтърсите из него, да почакате да видите какви въпроси се задават и кои не се толерират.Е, няма какво повече да си говорим.

Не знам точно как да се откажа от модераторството, но ако искате си поствайте едно гласуване кой ще е "късметлията", после пратете едно Л.С на админстратора, имате моето съгласие.Айде със здраве, беше ми изключително неприятно да модерирам и поствам в клуба, през повечето време.



Тема Re: До модераторите!нови [re: The_Boogieman]  
АвторPOCKATA (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 18:31



ostavai ALL vuprosi!

tai e nai dobre, i bez tfa nqma da te tormozqt a i ti nas!


LOL


-==[ nucHA.Mu.oT.Tbnu.nyTku ]==-



Тема Re: До модераторите! [re: POCKATA]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано12.08.03 18:57



Не, не смятам да оставям тези глупости във форума.Изберете си нов модератор и кажете на админите та ме сменят.Това е.



Тема Boogieman само така!нови [re: The_Boogieman]  
Автор SeDeFa (Астрофизик)
Публикувано12.08.03 22:30



Само така! Трий тези глупости.
"Ако има някой печен клубар дето го знае т'ва..."
Абе Блъфър ти си мноо смешен бе... Ти си като оня дето открил "великата далавета" ТелНет

-Мамо, какво значи сигнатура ?


Тема Re: До модераторите!нови [re: TheBluffer]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано13.08.03 01:17



няма такова нещо, и въпроса не мож отгатна
всичко сериозни фирми отдавна са си разрешили проблемите с хакването и няма гювеч




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.