Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сайтът на списание “ХАКЕР”  
АвторXakep (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 17:21



Сайтът на списание “ХАКЕР” – Списанието на БЪЛГАРСКИТЕ ХАКЕРИ

Статии за хакване, кракване, вируси, троянски коне, IRC, ICQ и всякакъв подобен shit…)
Как да се предпазим и как да направим някоя мизерия. Много полезен soft за сваляне. Форум, ХХХ страници и много още забавни вицове и картинки.
За разрухата и съзиданието.






Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: Xakep]  
Авторx2 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 02:32



Kakvo stane kdue se xzagubi tova spisanie



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: x2]  
АвторXAKEP (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 09:02



Zdravei PRIJATEL

Ne se e zagubilo, a samo sme ljatna vakantzija:) Vse pak i nie se nujdaem malko ot takava, nali?

Ste se pojavim s nov BROI i s novi sili prez Septemvri (okolo 20).

Pozdravi kam vsichki nashi fenove.
Blagodarim Vi za tova, che ni podkrepjate.

.....i shte se vidim prez Septemvri, a do togava

XAK the Planet



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: Xakep]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано13.08.03 13:19



Що не го прекръстите това списание на ЛАМЕРЗ ?
Един единствен път съм го чел и това което видях в него ми докара едноседмична мускулна треска на корема от смях.

Ще дам само един пример:
Програма за хакване на ICQ-> използва фалшифициране на пакетите
Фикснато по ICQ сървърите 98-а година.
И това в брой от 2002 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Малко са ви стари информациите, а и не превеждате като хората от руски:-))))

E tuk ni6to niama :



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: ro6avia]  
АвторXAKEP (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 09:32



Dalgo se chudihme dali da ti otgovorim na "gosta glupavite" upretzi:)
No eto:

"Програма за хакване на ICQ-> използва фалшифициране на пакетите
Фикснато по ICQ сървърите 98-а година.
И това в брой от 2002 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" - TI PITASH???

Nie - otgovarjame:)))))))
Abe druje, ne e li vjarno, che Windows 98 vse oshte se polzva ot nad 50% ot userite?!?
Kakvo i za tova li da ne pishem?
Ami Linux, UNIX i t.n. i te sa na dosta godinki be pich! I za tjah li da ne pishem?
A tova koeto sme pisali, da ni bi sluchaino da e laja? Imam pred vid, che raboti ili i tova shte otrechesh, "DRAGI MI SMEHURKO"

A kato si tolkova na jasno s ezitzite, zashto se vresh tadjava, a ne v Prevodacheska sreshta naprimer, DRUGARIU TKZS :))))))))))))))

Vinagi shte ima takiva kato teb!
Vinagi shte ima kritika, vinagi shte ima dovolni i ne......

SAMO TEZI, KATO TEB, TEZI KOITO NEPRAVJAT NISHTO, TE NE GRESHAT

Kak beshe kazal Hristos, koito njama grjah, da hvarli kamak!

E, hvarljai, ti si bezgreshen:)))))))





Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: XAKEP]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано14.08.03 16:42



"DRAGI MI SMEHURKO", мисля че бях достатъчно ясен с това което казах. Програмката е работела преди 98-а година и след това проблема в сървърите е фикснат НА ТЯХ.

Това няма ама АБСОЛЮТНО нищо общо с програми инсталирани от някой някъде по някаква причина. Проблема е бил ЦЕНТРАЛИЗИРАН на сървъра на ICQ, а не в ICQ 98,99...2003. Надявам се няма да ми се наложи да ти обяснявам каква е разликата между КЛИЕНТ и СЪРВЪР.

По същата логика (твоята), може да пишете за експлоити, код инджекшън и какви ли още не неща, по сървърите на ВСЕКИ един който предлага СОБСТВЕНО разработена и СОБСТВЕНО поддържана технология, без да я дава/продава на никой и НИЩО няма да стане след като определен проблем е оправен.

Понеже писанието ми стана доста сложно ще ти го обясня образно :
Моят автомобил, който аз съм си сглобил сам НЯМА ключалка на резервоара, следователно ВСЕКИ може да ми източи бензина. След като ми се е случило това преди 5 години съм сложил ключалка със съвременна алармена система. И днес ти изведнъж намираш как някой се похвалил 98-а че ми е източил бензина, защото нямам ключалка и със страшна сила се затичваш към автомобила ми. Ефекта е ..... отговори си сам

Благодаря за вниманието

E tuk ni6to niama :

Редактирано от ro6avia на 14.08.03 16:43.



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: ro6avia]  
АвторXAKEP (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 16:54



Tova e posleden otgovor na tvoite "velichaishi znanija"

Sled kato si tolkova otvoren! Vzemi, che napishi statija s oproverjenie, kaji ni koe kak stava, e, moje i neshto za "ALARMATA" da napishesh...
To vidi se, ako si pich na mjasto, vmesto da sipesh gluposto i prazni slova, shte vzemesh naistina da pomognesh na DELOTO!

A inache, shte me proshtavash ama tarsish evtina tekezesarska reklama:)

Che shto ne vidish, che samo nie s teb si pishem po tazi tema:)))))))))

Ako idejata ti da privlechesh XOPA kam www.ro6avia.com, to ima i po-dobri nachini, POVJARVAI MI :)))))))))





Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: XAKEP]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано14.08.03 18:20



И като ти напиша опровержение в което в прав текст ще заявя "Този който е публикувал това 5 години след като всичко е оправено и забравено", да не би да го публикувате ?

И ако си чел внимателно щеше да забележиш, че глупостите излизат предимно от твоята клавиатура. Ако се интересувате от тези неща за които се опитвате да пишете вземете почетете малко книжки.

Между другото за ТКЗС-то (това което толкова те притеснява), явно си достатъчно малък за да помниш какво беше това, но ако искаш ще ти дам литература и по този въпрос.

За това кое как става можеш да погледнеш в другия форум в който това се опитвам да правя доста редовно.

"ДЕЛОТО", както го наричаш какво представлява ? Някаква имагинерна величина с главни букви, само за вЕрващи и посветени ? Нещо от типа на:
"Аз съм Пътя Истината и Живота", само че в умален вариант ?

А хора на рошавия няма за какво да привличам защото както е написано там НЯМА нищо. Реклама не си правя а и нямам нужда. Там където съм в момента си ми е добре и си тежа на мястото. Нямам нужда да си регвам домейни от типа: хакбг.цом, достатъчно е само да кажа ro6avia :-))))

Аз не пиша в този форум много, защото няма какво да напиша. Това което съм сътворил сам в тази област е малко, а другото го има в интернет :-)

А пък вие си слагайте троянски коне за даунлоад. Ще привлечете 13-15 годишната аудитория да се учи.

Ако се имате за големи хакери цялото общество/колектив там дайте пък да видим какво сте хакнали. Похвалете се. Хакнете примерно сайта на ro6avia и прикачете доказателство. Нямам нищо против. Опитвайте се.
• Brutus_password_cracker
• brutus_telnet ftp imap pop smb web password cracker
• crackftp_brute force ftp password cracker
с тия неща няма да стане , просто няма смисъл да се пробвате.
Ако искате нещо от мен да ви кажа за да ви е по-лесен хак-а свиркайте само

E tuk ni6to niama :



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: ro6avia]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 21:51



Suglaen sum s ro6avia che v tva spisanie ot vreme na vreme ima golemi gluposti ! , shtoto mai pishete za neshta koito ne razbirate . Sluchaino chetoh edna statiq za remote hijacking i napravo shtqh da se sgurcha ot smjh na tvurdata vi ubedenost che taka mojete da hacknete vsichko (mojelo e ama edno vreme) .
I edin suvet : slagaite malko po novo info , a ne takova ot predi 3-4 godini , na nikoi ne mu vurshi rabota



Тема Re: Сайтът на списание “ХАКЕР”нови [re: rOOty]  
АвторpOd (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 00:45



Oste edno predlojenie nedeite da povtariate edni i susti statii prez desetina broia i nedeite da prevejdate helpa na M$ winboze - za primer statiite za ping tracert i netstat :))) inache staa za da si praviat funiiki decata




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.