Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На регулаторния фронт нищо новонови  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано27.07.03 19:36



И така, след хиляди излишни килобайти и изхабени неврони, отправени към моята личност и модерирането ми, няколко физически закани и др., седнах да драсна този текст.Това трябва да е някаква ранна бета версия на клубните правила.

Генерално правило, въпроси, чиито отговри могат да бъдат намерени след две минути ровене из Гуугъл, е непрепоръчително да бъдат задавани тук.Разбира се, винаги има и изключения, но глупости от сорта на къде да намеря крак за някаква програма/проксита и други такива, нямат място тук.Невъзможно е да изброя всеки такъв въпрос, който може да хрумне, затова предполагам, че някои хора ще се оплачат, че не се споменава в правилата.Според мен, това е и най-важното правило, защото форумите не са направени за мързеливите юзери, които чакат на готово.Така не става, разберете.Аргументи от рода на това, че никой не се е родил научен са смешни.Никой не се е родил научен, но никой не е длъжен да учи другия.

Също така, тук нямат място обяви от рода на "Продавам/купувам кредитни карти и други глупости", "хаквам пощи" (това за пощите май се възприе, но гледам, че още има заблудени души, които продължават да питат как се хакват).

Въпроси, които са свързани с разни филми, игри и други такива, непринадлежащи тук, също ще бъдат яростно трити.

Понеже ми се изчерпаха идеите, чакам вашите предложения и корекции.Нека този път заедно изградим правилата, така че повечето потребители да са доволни.



Тема Re: На регулаторния фронт нищо новонови [re: The_Boogieman]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано28.07.03 17:45



нали можеш да местиш мнения от една тема в друга? (кът/пейст са ти на помощ).

направи една тема, озаглавена 'последни изтрити теми', сложи катинарче и я забучи най-отгоре. и като някое говедо натвори глупост - тряскаш му постинга там, слагаш най-отдолу или най-отгоре нещо като 'виж в гугъл' или 'виж в асталависта' и толкоз. така няма да има дивотии от рода на 'що ми изтри темата'

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема уважавамнови [re: onzi]  
Автор Polymorph (generic)
Публикувано28.07.03 18:29



твоите мнения по принцип, обаче защо въобще трябва да се оставят такива теми? така се загрозява клуба според мен. нещо, което си го е казал модератора просто няма какво да се двоуми - като е гарга да е рошава - след като са изтрити, такива да бъдат. излишен труд е да копира теми за тоя дето клати гората.



Тема Re: На регулаторния фронт нищо новонови [re: The_Boogieman]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано28.07.03 18:51



Nai mnogo vuprosi ot roda na "къде да намеря крак за някаква програма/проксита и други такива...." zadavat nachinaesti hakeri (s drugi dumi takiva kato men , koito vuobste ne sa hakeri (vse oste)). Zasto ne napravish edna zakluchena tema za nachinaesti; samo linkove (e mozge i da se pripokrivat chastichno s ostanalite) i tam mezdu drugoto obiasniavash i za krakovete i proksitata , che niamat nisto obsto s istinskoto hakvane. Po tozi nachin novodoshlite (absolutno nachinaesti hakeri) purvo v tazi tema ste hodiat i procenta na glupavi vuprosi ste namalee znachitelno.
Ta tova e iedeiata

pozdravi

PS
Estestveno vinagi mozesh da otvorish vtori klub (karkove , proxyta)

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: На регулаторния фронт нищо новонови [re: The_Boogieman]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 19:40



Виж, правилата са чдесни, както ти сам каза модераторът трябва да пази клуба от обиди, клевети, спам и въпроси, които не принадлежат в клуба. Но да определяш ти кой постинг е глупав и да го триеш, с това не съм съгласен. Хората имат право да питат, а като въпросите им ви се струват глупави, просто не им отговаряйте. Но да определяш ти според твоята лична гледна точка кой постинг е глупав и кой да остане, с това категорично не съм съгласен. Това, което за тебе е глупаво, за този, който го е пуснал явно не е. Всички се учим, нали? Ти си модераторът, ти си решаваш, но аз все пак категорично не съм съгласен с това ти според твоята позиция да определяш кой пост е глупав и да го триеш.

Също не съм съгласен и с това да банваш юзърите по IP без причина. Например мене вчера защо ме банна? Единственото, което казах, беше, че не съм съгласен това да ми триеш ей-така постовете. И вечерта гледам-не мога да пускам мнения. Ако съм те засегнал нещо, кажи, но да ме банваш по IP? В момента пиша от един клуб, затова, ако обичаш махни ми бана.



Тема Re: На регулаторния фронт нищо новонови [re: errata]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 19:44



На мене лично идеята ми харесва. Но защо прокситата да нямат нищо общо с хакването? Я си представи, че хакваш някоя мрежа без прокси? Още същия ден ще дойдат куките и...



Тема ?нови [re: Dr.Flex]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 20:17



и? те ше дойдат и ако ползваш прокси.



Тема ?нови [re: Dr.Flex]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 20:27



продължавам да се учудвам. противоречиш си, а и извърташ нещата. модераторът не трие теми като определя коя е глупава и коя не. всичко си е определено, това, че някъде не го пиеш не значи, че е позволено. просто примерно темите за крак се трият. темите, където някой иска помощ, за нещо, дето може да си го свърши МНОГО ЛЕСНО САМ, също се трият. Зловредни теми, в които някое неграмотно ламерче иска да направи на някой мръсно, също. има още доста хора около мода, които са редовни посетители на клуба, не си мислете, че мода е някакъв цербер, който си развява оная работа. всеки друг на негово място би следвало да направи същото, че и доста повече.... засега толкоз, мир и разум...



Тема Re: уважавамнови [re: Polymorph]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано28.07.03 23:45



за да се намали простотията от рода на 'ти мене уважаваш ли ме и що ми изтри темата'. макар че и това дето го предлагам е в рамките на пожеланията...

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: На регулаторния фронт нищо новонови [re: Dr.Flex]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано28.07.03 23:48



точно мод-а е човекът, който трябва да оцени темата и съгласно субективната си преценка да я остави или изтрие. а за 'всички се учим' - виж кво е написал. за тези, дето се учат, има гугъл.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.