Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля за съветнови  
Автор3aминaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 13:10



Здравейте,
Абе стават понякога и такива чудновати неща.. та значи дълги години работех в една фирма като направих софтуер за найни нужди - приложения на Clipper /складови стопанства и др. БД/ ли не беше, други програми на С++... създадах цели приложения на VBA за Excel и пр. и пр.... То добре, ама нещата се измениха, назначиха разни некадърни първенюта и връзкарчета, дето се опитват да ми станат и шефове на всичко отгоре. Освен това заключиха директория с доста неща вътре, вкл. и моите програми. Та как да я ударя за да си онищожа всичко, което съм им правил?
Мрежата е на Windows NT, директорията е Read-only за мен и за всички други компютри, без един /тоя на шефа/, до който разбира се нямам достъп! Я кажете нещо, че аз не съм се занимавал с хак, за което сега съжалявам:(



Тема Re: Моля за съветнови [re: 3aминaвaщ cи]  
Автор fiffy ()
Публикувано27.06.03 22:36



ako ima6 dostyp do kompjutyra kydeto sa failowete, ima edni tools s koito move6 da si boot-ne6 kompjutyra primerno ot cd s tqh i da ima6 dostyp do wsi4ki failowe nezawisimo ot tehnite permission-i... Edin priqtel mislq ima ne6to podobno, no w momenta nemoga da ti dam ime. Siguren se 4e nqkoi w kluba sy6to gi znae i move da pomogne... A ako ne zabrawq da pogledna, ponedelnik 6te moga da ti dam i ime :)



Тема Re: Моля за съветнови [re: fiffy]  
Автор gali (по-малкоядосана)
Публикувано28.06.03 13:44



Как да ти кажа, щом си бил на трудов договор, предприятието притежава авторските права, така, че всичко останало ще е пресътпление.
С каквото и да bootнеш, все тая, ако харда не е в досовски дял - не съм работила на NT4 и не знам поддържа ли изобщо NTFS. Ако все пак с бутващо СД или по-добре дискета влезеш и имаш достъп до харда, програмата deltree на уин98 ще ти свърши работа - трие цяла директория с поддиректориите и не пита системен ли е файла или не. За да стане по-бързо, подготви си един бат файл, който да свърщи работата и да се самоизтрие. дори и да я забравиш там, или просто да я стартираш и да изчезнеш... пренасочвай съобщенията в нул.
вторият начин е с вирус. ако имаш въпроси, дай на бележки, че тук чете и който не трябва.

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: Моля за съветнови [re: gali]  
Автор lCQ3O2356218 ()
Публикувано02.07.03 14:52



Ima mnogo nachina za da istriesh tova koeto iskash.Ako vashite PC sa v mreja mojesh sam da go napravish.Ako ne sa,da mi naikakvo IP-to na tvoia shef i shte vidim kakvo mojem da napravim.Samo mi kaji kakvo iskash da bade istrito.Ne obehstavam,No s jelanie shte opitame:)))Be cool



Тема Re: AKO SE V MREJA [re: gali]  
Автор lCQ3O2356218 ()
Публикувано02.07.03 14:57



How to look at someones desktop in XP
....................................................................
First you have to go to
-start
-run
then type mstcs. (SHOULD be mstsc and no period)


You will see a screen, you can enter a windows XP computer here, you will be
able to run files, and look at the victims desktop when you connect to a pc,
and alot more, just check it out.
1. click on options
2. here you can enter a username and password, there is a way to get arround
this: go to msdos and ping flood the target, untill he gets the blue screen
of death, now enter the pc without a username and password, now that your in
you have to quickly download his password file to ur pc and rip it for the
next time you want to enter, note: you have to be fast when you want to
download the pwl file, or he'll reboot his comp. I heard there is a way to
set up a telnet server with username and password with this trick... Don't
ask me, i don't know how :*(***** oyeah, you could also telnet to him on
some port when your connected, just scan him for the open port (above 555)
and when you are connected through telnet, you will end up in a mshearts
game with him, cool huh!?



Тема Re: Моля за съветнови [re: 3aминaвaщ cи]  
Авторxakepчo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 01:34



сигурен съм че има начин ,обаче не съм наясно със NT за да ти помогна.Но по добре не търкай ,а промени кода така че да се скапва след N стартирания или на определена дата,а най красиво и перфектно е ако сложиш твой троянец(не от известните дето всяка антивирусна ги хваща,а лично твой).
Така ще направиш шефовете зависими от теб и ще събираш и за напред плодовете на своя труд.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.